crazyIT

katalog firm

Branża: Tworzenie stron internetowych | Województwo: kujawsko-pomorskie | Miejscowość: Bydgoszcz

Opis firmy crazyIT

Firma CrazyIT zajmuje się tworzeniem i projektowaniem stron www oraz sklepów internetowych.

W dzisiejszych czasach reklama w internecie stanowi duże wyzwanie marketingowe. Największe z nich, to wyróżnić się spośród ogromu konkurencji. Jako nowoczesna Firma działająca na terenie Bydgoszczy i okolic, projektujemy atrakcyjne wizualnie strony www wyróżniające się bogatą treścią, jak i wspaniałym graficznym interfejsem, stanowiąc przy tym doskonałą wizytówkę każdej Firmy.
W skład naszego zgranego zespołu, wchodzą młodzi ludzie pełni świeżych pomysłów, a dzięki wielu zadowolonym klientom, nasza Firma w pełni zasłużyła na godne miano najwyższego polecenia.

W skład naszej bogatej oferty produktów IT wchodzą: profesjonalne strony www, oparte o autorski system do osobistego zarządzania treścią E2 CMS.

Tworzymy rownież zaawansowane oprogramowanie dla Firm z czego naszym najlepszym produktem jest system zarządzania biznesowego EPESI BIM.

Zajmujemy się również pozycjonowaniem i dalszą promocją stron internetowych w sieci.

Płatność w przypadku pozycjonowania, naliczana jest dopiero w momencie osiągnięcia pożądanych efektów.

Wykonujemy także zaawansowane sklepy internetowe z możliwością osobistego katalogowania produktów i wprowadzania zmian i aktualizacji.

Zajmujemy się również tworzeniem profesjonalnych szablonów do wykorzystania w portalach aukcyjnych.

Jeśli chcielibyście Państwo założyć dla swojej firmy profesjonalną stronę internetową czy też funkcjonalny sklep internetowy lub zlecić nam pozycjonowanie istniejącej strony www, by stała się bardziej widoczna i atrakcyjna w wynikach wyszukiwania google, to zapraszamy do odwiedzenia naszej Firmy pod adresem internetowym www.

Dane kontaktowe

tel./fax: 52 335 78 99
ul. Jana Ostroroga 40
85-330 Bydgoszcz

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-01-22 20:02:32 | Ilość odsłon: 1038

Tagi