STAR.NET Lech Leżański

katalog firm

Branża: Telekomunikacja | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy STAR.NET Lech Leżański

Internet na Kazimierzu!
Firma Star.Net istnieje od roku 2002. Jako pierwsza rozpoczęła świadczenie usług w rejonie Krakowskiego Śródmieścia w dzielnicy Kazimierz, gdzie było trudno uzyskać stały, a zarazem niedrogi szerokopasmowy dostęp do Internetu. Przez lata działalności, firma zdobyła ugruntowana pozycje na rynku usług teleinformatycznych w tym rejonie i cieszy się coraz większa popularnością.
W dobie stale rozwijającej się techniki, dostęp do szerokopasmowego Internetu staje się coraz częściej niezbędny dla wielu osób w codziennej pracy jak i domu, jest on pomocny niemal w każdej dziedzinie. W związku z tym oferujemy Państwu szereg pakietów internetowych, tak aby można było je dopasować do swoich potrzeb bez konieczności przepłacania.
Firma również oferuje Państwu tanią telefonie stacjonarna oparta na technologii VoIP. Dostęp do Internetu odbywa się za pomocą radiolinii lub połączenia kablowego, w zależności od możliwości technicznych w danym regionie dzielnicy.
Nasze serwery działają pod kontrola systemu operacyjnego Linux Slackware co czyni je bardzo stabilnymi i mało podatnymi na awarie. Dzięki urządzeniom firmy Fideltronic serwer może pracować przez ponad 6 godzin podczas awarii zasilania.
Dzięki Naszej kilkuletniej znajomości rynku internetowego oraz bogatemu doświadczeniu w branży Internet Provider, a także wykwalifikowanemu zespołowi pracowników, nieprzerwanie utrzymujemy profesjonalna i najwyższą jakość usług za korzystna cenę.
Gwarantujemy:
* wysoki poziom jakości i bezpieczeństwa usług,
* stosowanie nowoczesnego sprzętu i technologii,
* kompleksową obsługę,
* pomoc techniczną.
Nasza sieć jest oparta na urządzeniach renomowanych firm produkujących sprzęt sieciowy takich jak: 3Com, Linksys, Planet, Air Live czy Cisco, co daje gwarancje niezawodności.
Od dnia 01.09.2010r. nasza sieć zyskała nowe kolejne połączenie ze światem w technologii światłowodowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nową ofertę usług dostępu do sieci Internet na Kazimierzu.

Jak się podłączyć?
Sprawdź, czy w Twojej kamienicy istnieje nasza siec. Wszelkie informacje znajdziesz na naszej stronie www.starnet.krakow.pl w dziale oferta . Jeśli Twoja kamienica znajduje się na liście budynków już działających, zapraszamy do siedziby naszej firmy na ul. Starowiślnej 41/20, w celu podpisania umowy, jeżeli nie ma Twojej kamienicy na naszej liście zgłoś nam swoje zainteresowanie możliwością podłączenia, sprawdzimy czy będzie taka możliwość w najbliższym czasie.

Oferta dodatkowa: profesjonalny serwis komputerów, modernizacja sprzętu komputerowego, tworzenie stron www, hosting stron www, szkolenia z zakresu obsługi komputera, obsługa informatyczna firm, montaż monitoringu, montaż anten telewizji satelitarnej oraz naziemnej.

Internet Kazimierz Kraków
Serwis Komputerowy

Dane kontaktowe

Lech Leżański
lech.lezanski@gmail.com
662-259-809
124223335

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-01-19 11:35:13 | Ilość odsłon: 1107