Kancelara Radcy Prawnego Janina Krzyżanowska

katalog firm

Branża: Kancelarie adwokackie | Województwo: zachodniopomorskie | Miejscowość: Stargard Szczeciński

Opis firmy Kancelara Radcy Prawnego Janina Krzyżanowska

Kancelaria Adwokacka Eweliny Kamińskiej oraz Kancelaria Radcy Prawnego Janiny Krzyżanowskiej oferują Państwu szeroki zakres usług w wielu dziedzinach prawa zapewniając kompleksową oraz profesjonalną obsługę prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Oferujemy nasze doświadczenie, zaangażowanie, rzetelną pomoc prawną i gruntowną wiedzę prawniczą. Zapewniamy dyskrecję oraz otwartość na Państwa potrzeby.

Adwokat Ewelina Kamińska jest członkiem Izby Adwokackiej w Szczecinie, natomiast radca prawny Janina Krzyżanowska jest członkiem Izby Radców Prawnych w Szczecinie. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia spraw i reprezentowania Państwa przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym oraz innymi organami władzy państwowej.

Kancelarie posiadają wspólną siedzibę w Stargardzie Szczecińskim, natomiast głównym miejscem prowadzenia działalności przez adwokat Ewelinę Kamińską jest Kancelaria Adwokacka w Szczecinie, co zapewnia sprawną obsługę klientów oraz prowadzenie spraw zarówno na terenie Szczecina, jak i Stargardu Szczecińskiego.

Kancelaria zaprasza do Szczecina (usługi adwokata) oraz do Stargardu Szczecińskiego (usługi adwokata oraz radcy prawnego). Szczegółowe informacje o godzinach przyjęć w dziale kontakt.

Dane kontaktowe

ul. Wojska Polskiego 119/11
73-110 Stargard Szczeciński
tel. 91 577 59 61
tel. kom. 535 00 77 91
e-mail: janina.krzyzanowska@op.pl
www.prawnik-krzyzanowska.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-01-14 17:04:31 | Ilość odsłon: 1123

Tagi