Arkadia Sztuka Ogrodów Arkadiusz Kowalski

katalog firm

Branża: Architektura | Województwo: łódzkie | Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Opis firmy Arkadia Sztuka Ogrodów Arkadiusz Kowalski

Witam Państwa

Projektowaniem i kompleksowym komponowaniem 'szaty' ogrodu zajmujemy się od 1997 roku. Przez ten czas wiele pustych, zaniedbanych kawałków ziemi 'ubraliśmy' w niecodzienne szaty. Ogrody, w których czujemy się zrelaksowani i wypoczęci a jakiekolwiek prace pielęgnacyjne sprawiają nam przyjemność. Dbamy o estetykę i funkcjonalność. Realizujemy nowatorskie pomysły, kształtujemy przestrzeń tak aby wśród niej ochoczo spędzać czas z bliskimi oraz odpocząć od codziennych spraw.

Zapraszam do zapoznania się z naszymi pracami .

Projektowanie ogrodów jest naszą pracą, która sprawia nam przyjemność. Zieleń przydomowa czy teren zieleni przy firmie mają poprawić samopoczucie właścicieli a my staramy się aby to się udało. Chcemy zieleń miejską ubrać w kolor, ożywić i pobudzić wszelkie zmysły przechodniów. Zadbana zieleń w naszym mieście sprawia że chcemy w nim zostać .
W ogrodach przydomowych spotykamy wiele ogrodów skalnych. W naszym projekcie to nie tylko sterta kamieni tzw. skalniak .Kamień w ogrodzie ułożony w odpowiednią kompozycję sprawia wrażenie ogrodu estetycznego i eleganckiego. Ogród wodny,kaskada czy woda wypływająca z amfory dodaje ogrodowi energii ale również woda w ogrodzie działa kojąco na nasze stresy dnia codziennego. Abyśmy bardzo się nie napracowali przy pielęgnacji roślin proponujemy system nawadniania automatycznego. Pomoże nam w systematycznym nawadnianiu terenu zieleni co w znaczny sposób poprawi wygląd ogrodu. System nawadniania automatycznego ograniczy nasze rachunki za wodę.

Dane kontaktowe

Arkadiusz Kowalski
tel: 602293209
e-mail:arek@arkadiasztukaogrodow.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-01-12 17:17:35 | Ilość odsłon: 1410

Tagi