PS-BUD Patryk Sobkowiak Firma remontowo-wykończeniowa, szpachlowanie kładzenie płytek, paneli

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Czempiń

Opis firmy PS-BUD Patryk Sobkowiak Firma remontowo-wykończeniowa, szpachlowanie kładzenie płytek, paneli

PS-BUD to firma zajmująca się profesjonalnymi remontami, wykończeniami mieszkań, domów jednorodzinnych, szpachlowaniem, malowaniem ścian, kładzenie płytek i paneli, ociepleni poddaszy, ścianki działowe karton gips. Wszystkie usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych przez klienta. A wszystko po to, aby jak najpełniej zaspokoić coraz bardziej wyrafinowane (często trudne w realizacji) życzenia dzisiejszego klienta.

Na swoim koncie mamy wiele dużych i ciekawych realizacji.

Kadra młodych, dynamicznych ludzi jest gotowa podjąć każde wyzwanie, by spełnić oczekiwania Klienta. Wykonywane przez nas prace są zawsze precyzyjne i estetyczne Służymy poradą przy zakupie materiałów. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy pomagać innym osobom.

Doświadczenia nabieramy przez coraz to nowsze, wymagające zlecenia. Jesteśmy otwarci na nowe projekty wykończeń. Daj nam szanse wykazania się A NIE POŻAŁUJESZ. Firma nasza działa na terenie całej wielkopolski między innymi: Czempiń, Mosina, Śrem, Kościan, Puszczykowo, Leszno,Poznań. Szczegóły na stronie www.ps-bud.pl oraz na e-mail biuro@ps-bud.pl

Dane kontaktowe

PS-BUD Patryk Sobkowiak
Piotrkowice 51
64-020 Czempiń
tel.504900514
e-mail: biuro@ps-bud.pl
www.ps-bud.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-01-10 18:36:00 | Ilość odsłon: 1270

Tagi