MBM sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Zdrowie | Województwo: śląskie | Miejscowość: Tarnowskie Góry

Opis firmy MBM sp. z o.o.

Firma MBM powstała w 1989 roku. Od 2003 roku działamy jako spółka z udziałem kapitału polsko–czeskiego na rynkach: polskim, czeskim , słowackim i węgierskim.

Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją naturalnych suplementów diety oraz wprowadzaniem nowych technologii w tym zakresie. Podstawowa rodzina naszych produktów występuje pod nazwą handlową Dologran.

Współpracujemy z producentami przestrzegającymi wysokie normy jakościowe, wprowadzamy standardy Unii Europejskiej oraz wymagania handlowe dla przemysłu spożywczego. Dzięki temu, zapewniamy naszym klientom możliwość uzupełnienia codziennej diety w najwyższej jakości minerały i witaminy pochodzenia naturalnego.

Naszym celem jest ciągłe poszerzanie asortymentu oferowanych wyrobów poprzez współpracę z nowymi partnerami. Producentom zapewniamy wprowadzenie na rynek produktów pod względem formalnym, co oznacza uzyskanie stosownych dopuszczeń, jak również przeprowadzenie odpowiednich badań.

Wysoka ocena, z jaką od wielu lat spotykają się nasze produkty na rynkach Europy Środkowej, motywuje nas do dalszego rozwoju oraz ciągłego dostosowywania naszych produktów do nieustannie zmieniających się potrzeb rynku.

Dane kontaktowe

MBM sp. z o.o.
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Legionów 37c
www.suplementymbm.pl
Tel. 32 285 92 26
Fax. 32 285 92 27

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-01-05 08:41:13 | Ilość odsłon: 1016

Tagi