Centrum Kształtowania Sylwetki WORLD WOMAN Paulina Bilewicz, Damian Olender s.c.

katalog firm

Branża: Sport i rekreacja | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy Centrum Kształtowania Sylwetki WORLD WOMAN Paulina Bilewicz, Damian Olender s.c.

Klub fitness wyłącznie dla pań o nazwie "World Woman” został otworzony z zamysłem spełnienia wszystkich oczekiwań i potrzeb naszych Klientek. Staramy się aby Panie korzystające z naszej oferty mogły nie tylko popracować nad swoim ciałem i sylwetką, ale również aby każda z Pań mogła się u nas zrelaksować i wyciszyć. W celu realizacji potrzeb, staramy się docierać poprzez indywidualne podejście do każdej Klientki. Trenerzy pracujący w naszym klubie zawsze służą naszym Klientkom pomocą. Indywidualnie dobierając intensywność programu treningowego, równoważą wysiłek fizyczny adekwatny do zaawansowania i stanu zdrowia konkretnej osoby. W sposób profesjonalny potrafią wzmocnić sylwetkę, poprawić kondycję fizyczną, doprowadzić do utraty zbędnych kilogramów jak również odprężyć i zrelaksować. Poprzez stosowanie różnych nowatorskich metod bardzo szybko zmotywować do pracy nas sobą, by wysiłek fizyczny nie był przymusem, ale przyjemnością. Seniorki mogą liczyć na specjalnie stworzoną formę aktywności łączą cechy rehabilitacji i fitness z elementami zabawy i relaksu, uwzględniając profilaktykę chorób wieku dojrzałego, w postaci odpowiednio przygotowanej gimnastyki zharmonizowanej w rytm spokojnej muzyki.

Klub nie jest duży, niemniej jednak na dwóch poziomach oferujemy sale treningowe z kompleksowym sprzętem do ćwiczeń kardio i ćwiczeń siłowych oraz przestronną salą z szeroką gamą tradycyjnych zajęć aerobikowych, a także zajęcia grupowego treningu na rowerach stacjonarnych w rytmie muzyki.

Lokal jest klimatyzowany, utrzymany w wysokim standardzie wykończenia. Dobra lokalizacja, oraz parking graniczący z wejściem do klubu pozwolą każdej Klientce na połączenie treningu w naszym klubie z innymi obowiązkami codziennego życia.

World Woman to klub tylko dla Pań, tym samym jest to specyficzne miejsce pozwalające nie tylko na trening, ale również to miejsce miłych spotkań w gronie płci żeńskiej mające służyć, nawiązywaniu nowych znajomości, a przede wszystkim miejsce, do którego każda Klientka chętnie wróci.

Fitness dla kobiet Wrocław

Dane kontaktowe

World Woman
ul. Powstańców Śląskich 46-58/58A
53-333 Wrocław
Tel. 71 787-99-23
http://fitnessworldwoman.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-12-21 23:02:08 | Ilość odsłon: 1247

Tagi