AEO-SERWIS

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: łódzkie | Miejscowość: Łódź

Opis firmy AEO-SERWIS

Zajmujemy się instalatorstwem elektrycznym i automatyką od 2005 roku.

W tym czasie wykonaliśmy wiele interesujących projektów zajmując się zarówno instalatorstwem w budynkach mieszkalnych jak i wykonywaniem kompletnych zautomatyzowanych linii w dużych zakładach usługowych.

Wykonujemy dla Państwa pomiary elektryczne, wykonujemy przeglądy urządzeń elektrycznych, a także fachowo doradzamy, pomagając wybrać Państwu najlepsze rozwiązania zarówno w Państwa domu jak i firmie.

Możemy również pochwalić się sukcesami w uruchamianiu automatyki w nietypowych maszynach i urządzeniach przemysłowych np. po zagubieniu dokumentacji.

W naszej firmie posiadamy profesjonalną ostrzałkę do narzędzi z bogatym wyposażeniem akcesoryjnym, dzięki któremu możemy naostrzyć praktycznie każde narzędzie. Pracownicy zajmujący się ostrzeniem powierzonych przez Państwa narzędzi posiadają ponad 30 letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Jeżeli posiadają Państwo zużyte, tępe lub uszkodzone narzędzia postaramy sie pomóc w ich regeneracji.
Wykonujemy również cięcie po dokładnymi kątami ,wykonujemy rowki na wałkach oraz inne usługi z tego zakresu po wcześniejszym uzgodnieniu.

Dane kontaktowe

UL. ZAPAŁY 8a
93-238 Łódź

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-12-21 13:09:04 | Ilość odsłon: 1289

Tagi