Eventroom- komfortowa realizacja techniczna Twoich imprez

katalog firm

Branża: Organizacja imprez | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Eventroom- komfortowa realizacja techniczna Twoich imprez

Eventroom to komfortowa realizacja techniczna Twoich imprez. Jesteśmy firmą 11-letnim doświadczeniem w technicznej obsłudze eventów . Oferujemy kompleksową realizację imprez, poprzez oświetlenie, nagłośnienie, multimedia, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, scenografię. Poza setkami przeprowadzonych eventów, mamy na swoim koncie tysiące konferencji. Wśród nich, także na szczeblu rządowym i międzynarodowym.

Rocznie wykonujemy ok 200-300 realizacji technicznych imprez.

Z Nami macie Państwo komfort i wygodę realizacji wydarzenia.

Przygotowanie eventu wymaga dużo czasu i skupieniu na szczegółach, aby zgrać wszystkich podwykonawców w jednej realizacji. EVENTROOM to jeden przedstawiciel do ustalania wszystkich wymagań technicznych, przeprowadzenia eventu i zatroszczenia się o szczegóły. Służymy doradztwem i jesteśmy odpowiedzialni za całą oprawę techniczną imprezy. Pomożemy również w innych aspektach, jak dekoracje czy zapewnienie tłumaczy. Z nami organizacja imprez staje się po prostu łatwa.
Nasi Klienci cenią nas za duża elastyczność i działania, które często wychodzą poza zakres naszych bazowych usług. Odciążamy naszych Klientów w sprawach związanych z częścią techniczną, począwszy od projektu i wizualizacji, przez wszystkie kwestie techniczne oraz dobór sprzętu, skończywszy na samej realizacji eventu. Robimy po prostu wszystko, żebyście Państwo spali spokojnie.

Dane kontaktowe

Filip Hamerla
ul. Konstruktorska 9 02-673 Warszawa
kom: 602 634 289
tel: 22 424 26 26

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-12-20 13:42:58 | Ilość odsłon: 1208

Tagi