BMC Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdańsk

Opis firmy BMC Sp. z o.o.

BMC Sp. z o.o. - deweloper z siedzibą w Gdańsku - już od pięciu lat realizuje zadania inwestycyjne na terenie Trójmiasta. Wynik naszych prac to m.in. Osiedle Prometeusza czy Osiedle pod Modrzewiem w gdańskiej dzielnicy Osowa - jedne z najciekawszych inwestycji mieszkaniowych na tym terenie. Cieszą się one zasłużonym uznaniem mieszkających w nim osób - naszych zadowolonych klientów.
Funkcjonalność i jakość to dla nas priorytety, dlatego wybieramy wyłącznie sprawdzone technologie, rozwiązania i materiały. Stawiamy na wysokiej klasy specjalistów - pracują dla nas najlepsi architekci, a solidne wykonanie gwarantują doświadczone ekipy budowlane.
Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo inwestycji, dlatego współpracujemy ze sprawdzonymi, posiadającymi liczne rekomendacje, kontrahentami i partnerami finansowymi. Nasze osiedla powstają w oparciu o własne środki finansowe, co jest najlepszą gwarancją terminowego wykonania wszystkich prac budowlanych.
BMC sp. z o.o. stawia na ekologię - wykorzystujemy wyłącznie te rozwiązania, które nie stoją z nią w sprzeczności, dbając o jak najkorzystniejsze, zgodne z prawem o poszanowaniu przyrody zagospodarowanie terenu naszych inwestycji.
Właśnie tak powstają nasze Właśnie tak powstają nasze osiedla. Właśnie tak powstaje twoje mieszkanie. Budujemy je dla Ciebie. Budujemy twoje marzenia.

Dane kontaktowe

BMC Sp. z o.o.
ul. Minerwy 11
80-299 Gdańsk

tel.: (58) 522 97 16
fax: (58) 742 10 92
www.bmc.gda.pl
e-mail: biuro@bmc.gda.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-12-16 14:06:39 | Ilość odsłon: 1224