EksLibris.net Mateusz Wróbel

katalog firm

Branża: Informatyka | Województwo: lubelskie | Miejscowość: Lubartów

Opis firmy EksLibris.net Mateusz Wróbel

Ekslibris.net zajmuje się usługami w zakresie tworzenia stron i aplikacji internetowych, a także reklamą i marketingiem w internecie. Oprogramowanie, które tworzymy jest najwyższej jakości, gdyż sami z niego nierzadko korzystamy. Każde przedsięwzięcie jakiego się podejmujemy jest traktowane z profesjonalizmem i pełną dbałością o Klienta i produkt jak chce otrzymać.
Zajmujemy się przede wszystkim tworzeniem stron prezentujących informacje o firmach i instytucjach, ale nie ograniczamy się tylko do tego. Doświadczenie pracowników, które zdobyli w swojej karierze, wykorzystujemy także przy większych projektach, takich jak tworzenie katalogów produktów, wyszukiwarek ofert, porównywarek cen, a także sklepów internetowych (e-commerce).
Zajmujemy się łamaniem schematów, starając się tchnąć w nasze projekty coś nowego, nie ograniczając się do istniejących szablonów. Zachowujemy jednak przy tym wszystkie współczesne standardy tworzenia aplikacji internetowych, korzystając z najnowszych technologii.
Stawiamy na szybkość i elastyczność w kontaktach z Klientem. Wszystkie zgłoszenia przyjmowane są od godziny 10 do 22. Czas reakcji przeważnie jest nie dłuższy niż 12 godzin.
Naszą dewizą jest: "Nie ma rzeczy nie do zrobienia, są tylko rzeczy mniej lub bardziej czasochłonne." i w związku z tym podejmujemy się rzeczy stawiających nam wyzwania.

Dane kontaktowe

ul. Aleje Zwycięstwa 14
21-100 Lubartów

tel. 669 852 571
tel. 535 055 295
Skype: EksLibris.net
mail: info { małpa } ekslibris { kropka } net

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-12-09 17:20:55 | Ilość odsłon: 1164

Tagi