Special Day SPA

katalog firm

Branża: Uroda | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy Special Day SPA

Special Day SPA to miejsce, w którym każdy może znaleźć chwile wytchnienia dla siebie. Nasze centrum mieści się na obrzeżach Krakowa, w niedalekiej odległości od śródmieścia, w cichej i zielonej okolicy Lasów Witkowckich. Powstało z myślą o wszystkich, którzy na co dzień są zabiegani, czują się zmęczeni i pozbawieni sił witalnych. Polecamy Państwu wizytę w naszym centrum SPA, w którym czekają na Was: najnowocześniejsza łaźnia parowa z podgrzewanymi łóżkami, masaże, zabiegi aromaterapii, hydroterapii i chromoterapii (terapia światłem). Natomiast tym wszystkim, którzy chcą poprawić swoją sylwetkę polecamy zabiegi endermologiczne z użyciem najnowszego aparatu firmy LPG o nazwie Cellu M6 Integral. Proponujemy także zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne, oczyszczające. Korzystamy z najbardziej renomowanych marek kosmetycznych: Dibi, Olos, Thalmer, Kryolan, Gehwol i Oragnique i zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę.

Nasze centrum powstało także z myślą o całych rodzinach – gdy chcesz sobie zafundować chwilę relaksu ale nie masz z kim zostawić dziecka – zabierz je ze sobą. Czeka na nie specjalny kącik zabaw umieszczony wewnątrz centrum i wielofunkcyjny plac zabaw przed ośrodkiem. W czasie wizyty w centrum SPA dzieci można zabrać ze sobą do łaźni parowej i pozwolić im skorzystać z dobroczynnego wpływu hydro i aromaterapii, które wspierają leczenie infekcji górnych dróg oddechowych.

Special Day SPA to miejsce otwarte dla wszystkich – jest pełne światła, przestronne i komfortowe. Po zapadnięciu zmroku nastrój budują lampy służące chromoterapii. Wnętrze zaprojektowane jest tak, żeby służyć relaksowi i odpoczynkowi o czym możecie się Państwo przekonać przeglądając galerię zdjęć. Nasza oferta jest konkurencyjna cenowo – gwarantujemy najwyższą jakość usług w bardzo przystępnych cenach.

Serdecznie zapraszamy!

Dane kontaktowe

Special Day SPA, 31-242 Kraków, ul. Witkowicka 54, tel. 12 285 73 67, e-mail: info@specialdayspa.pl www: www.specialdayspa.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-12-06 11:55:23 | Ilość odsłon: 1000

Tagi