MEBLE RADOMSKO INWESTMEBLE

katalog firm

Branża: Meble | Województwo: łódzkie | Miejscowość: Radomsko

Opis firmy MEBLE RADOMSKO INWESTMEBLE

INWESTMEBLE.

INWEST MEBLE RADOMSKO Zaprasza do świata wyjątkowych mebli i oryginalnych usług.

Nasze meble: najwyższa jakości, światowa renoma i unikalna stylistyka. Meble pod indywidualny projekt klienta. WYKONAMY KAŻDE ZLECENIE.

Nasza Firma zajmuję się kompleksowym wyposażeniem hoteli, restauracji, biur, barów, mieszkań w meble najwyższej jakości.
Dla nas każdy Klient jest wyjątkowy, dlatego staramy się indywidualnie dotrzeć do potrzeb Klienta i zrealizować jego najskrytsze marzenia. Jeśli szukają Państwo mebli najwyższej jakości i profesjonalnej obsługi zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. GWARANCJA ZADOWOLENIA.


Świadczymy usługi w zakresie naprawy i renowacji mebli, klientom indywidualnym, jak i kompleksom hotelowo-restauracyjnym.
Z troski o finanse Naszych Klientów postanowiliśmy stworzyć profesjonalny dział napraw i renowacji, co pozwala przywrócić meblom ich pierwotny wygląd i walory użytkowe.
Więc, jeśli chcą Państwo użytkować swoje meble w domu, restauracji, hotelu przez kolejne długie lata, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Przed pozbyciem się swoich starych, zniszczonych mebli, warto skontaktować się z naszą firmą. CUDA TO NASZA SPECJALNOŚĆ.

www.inwestmeble.pl

Dane kontaktowe

97- 500 Radomsko
Ul. 11 Listopada 2
tel. 44/ 738-16-85
fax: 44/ 738-16-85
e-mail: biuro@inwestmeble.pl
e-amil: renowacje@inwestmeble.pl
www.inwestmeble.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-12-05 10:54:58 | Ilość odsłon: 1397

Tagi