PPHU MM Morawski Meble

katalog firm

Branża: Meble | Województwo: warmińsko-mazurskie | Miejscowość: Giżycko

Opis firmy PPHU MM Morawski Meble

Naszym atutem, który pozwala na osiągnie sukcesu jest profesjonalna kadra pracowników. Nasi pracownicy chętnie służą Państwu pomocą i poradą w zaplanowaniu aranżacji wnętrza, doboru kolorystyki jak również obszernie wyjaśnią i podpowiedzą sposób wykorzystania funkcji poszczególnych mebli. Uzyskacie również Państwo profesjonalną pomoc przy doborze najodpowiedniejszej stylistyki mebli do każdego wnętrza. Oferowane przez nas meble doskonale wpisują się w stwierdzenie : "Solidnie wykonane, funkcjonalne, rozsądnej cenie". Dla większości naszych Klientów są to najważniejsze cechy jakimi powinny charakteryzować się meble.

Dlatego, by sprostać Państwa oczekiwaniom, stawiamy wysokie wymagania naszym dostawcom mebli. Współpracujemy wyłącznie ze starannie wybranymi producentami mebli. Pozwala nam to na zapewnienie Państwu bogatej oferty oraz niepowtarzalnej stylistyki mebli. Systematycznie prowadzimy poszukiwania nowych producentów mebli, którzy mogą zaoferować nam produkty o wyjątkowej stylistyce i wysokiej jakości w przystępnej cenie. To pozwala nam na oferowanie Państwu mebli, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Staramy się, by Państwo postrzegali nas jako przyjazną firmę handlową, dlatego nawiązaliśmy dobrą współpracę z bankami i jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę kredytowania zakupów na dogodnych warunkach ratalnych. Dzięki temu możecie Państwo zakupić meble o jakich marzyliście i nie będzie to nadmiernym obciążeniem domowego budżetu.

Dane kontaktowe

Sulimy 19A , 11-500 Giżycko
biuro@morawskimeble.pl
www.morawskimeble.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-12-01 12:50:01 | Ilość odsłon: 1221

Tagi