Czysty dzień

katalog firm

Branża: Praca | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Czysty dzień

Jesteśmy firmą sprzątającą specjalizującą się w kompleksowym świadczeniu usług czyszcząco-porządkowych w których skład wchodzą m.in.: sprzątanie mieszkań, czyszczenie domów, mycie okien, sprzątanie biur, na terenie WARSZAWY i okolic.
Cechuje nas pełen profesjonalizm i świadczenie usług na najwyższym poziomie, przy użyciu sprzętu renomowanych firm oraz w oparciu o środki czyszczące dobierane optymalnie do warunków i potrzeb. Dzięki zastosowanym technologiom sprzątanie każdego rodzaju powierzchni jest wysoce skuteczne, a efekty miłe dla oczu.

OFERTA

SPRZĄTANIE BIUR
Zatrudniając naszą firmę nie musisz martwić się o zatrudnienie sprzątaczki i o zakup środków czystości. Tym wszystkim zajmiemy się za Ciebie! Usługa obejmuje: - utrzymanie w czystości wyposażenia biurowego (mebli, sprzętu komputerowego oraz innego sprzętu biurowego) - utrzymanie w czystości powierzchni szklanych (drzwi, ścian przeszklonych, luster) - utrzymanie czystości podłóg (odkurzanie wykładzin, mycie powierzchni posadzek) - utrzymanie czystości w sanitariatach - zaopatrywanie sanitariatów w środki higieniczne (papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło) Ceny ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się ze specyfiką miejsca i częstotliwością prac.


SPRZĄTANIĘ MIESZKAŃ I DOMÓW: Zajmujemy się zarówno stałym utrzymywaniem porządku w mieszkaniach i domach mieszkalnych jak również przyjmujemy zlecenia jednorazowego ich wysprzątania. W ramach stałego utrzymywania porządku, cyklicznie z ustaloną częstotliwością wykonamy uzgodnione, zlecone przez Państwa prace porządkowe. Stałe utrzymanie czystości obejmuje: - wycieranie kurzu z wszelkich mebli i biurek - przecieranie witryn, gablotek, biblioteczek - przetarcie parapetów, poręczy - odkurzanie dywanów i wykładzin - mycie podłóg panelowych, kamiennych itp. - mycie drzwi - utrzymanie czystości w pomieszczeniach sanitarnych - wyrzucanie śmieci do wyznaczonych kontenerów Prace na indywidualne życzenie klientów: - trzepanie dywanów - odkurzanie antyalergiczne oraz trzepanie kanap, łóżek itp. - mycie płytek metodą parową
MYCIE OKIEN, SZYB wystawowych, przeszkleń: Świadczymy usługi mycia okien, szyb wystawowych oraz innych przeszkleń zarówno w prywatnych mieszkaniach i domach, jak też w biurach, sklepach i innych pomieszczeniach. Zajmujemy się jednorazowymi zleceniami, jak i cyklicznym utrzymaniem okien i przeszkleń w czystości.
CZYSZCZENIE PO REMONTACH
: Nasza firma zajmuje się także doczyszczaniem mieszkań i domów po remontach. Do zakresu prac wchodzi: - odkurzanie ścian, sufitów, podłóg oraz mebli - oczyszczanie pozostałości po zaprawach, farbach i lakierach - czyszczenie płytek ściennych i podłogowych po fugowaniu - mycie podłóg i innych powierzchni - inne prace po wcześniejszej konsultacji.

Dane kontaktowe

karolina 782327162

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-11-29 09:03:23 | Ilość odsłon: 1120