Architipi

katalog firm

Branża: Architektura | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdańsk

Opis firmy Architipi

Nasza pracownia zajmuje się projektowaniem domów oraz wnętrz, a także wykonywaniem dekoracji i scenografii. Łączymy umiejętności techniczne architekta z artystycznymi dekoratora wnętrz by stworzyć niepowtarzalne miejsca, miłą atmosferę i wygodne przestrzenie. Naszym celem jest kreowanie pięknych i wyjątkowych miejsc. Staramy się realizować nietypowe pomysły. W tracie powstawania projektu staramy się poznać klienta i wyjść na przeciw jego oczekiwaniom.
Zajmujemy się zarówno projektowaniem jak i doradztwem oraz wykonaniem naszych projektów. Dodatkowo projektujemy autorskie meble zarówno do wnętrz komercyjnych jak i prywatnych. Mamy doświadczenie w projektowaniu i dekorowaniu klubów, restauracji, sklepów jak i mieszkań i apartamentów. Zajmujemy się wszystkimi etapami projektu - od projektu koncepcyjnego po uzyskanie pozwolenia na budowę i organizację budowy. Standardowo wykonujemy wizualizacje naszych projektów.
Jesteśmy w stanie pracować na terenie całego kraju dostosowując się do potrzeb klientów.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.architipi.pl gdzie można zobaczyć przykładowe zdjęcia z realizowanych przez nas projektów.

Dane kontaktowe

Przemek Kryszk
ul. Batorego 2/2B
80-251 Gdańsk
tel. 503510104

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-11-23 12:25:20 | Ilość odsłon: 1303

Tagi