Full Serwis Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Motoryzacja | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Pruszków

Opis firmy Full Serwis Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą zajmującą się przede wszystkim kompleksową obsługą pojazdów. Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło nam nawiązać współpracę z wieloma firmami w kraju i za granicą, czyniąc naszą ofertę wyjątkowo atrakcyjną.

Wraz z rozwojem firmy i całego rynku motoryzacyjnego, dostosowywaliśmy się do współczesnych standardów i światowych wymogów w dziedzinie serwisu aut ciężarowych i osobowych. Firma nasza wyspecjalizowała się w sprzedaży części zamiennych i oryginalnych renomowanych producentów, w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie produkty uznawanych na całym świecie marek.


Głównym celem firmy jest maksymalne zadowolenie klienta ze świadczonych usług, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby obsługa naszych klientów stała na jak najwyższym poziomie. Dzięki profesjonalnemu podejściu do oczekiwań naszych klientów zyskujemy coraz większe rzesze nowych partnerów. Naszą ofertę dopełniają usługi w zakresie sprzedaży części zamiennych oraz serwisu aut wszelkich marek. Jako partner godny zaufania, jesteśmy głęboko przekonani, iż skorzystanie z naszej oferty zapoczątkuje długoletnią współpracę, która zaowocuje korzyściami dla obu stron.


Świadczymy usługi w zakresie:

Mechaniki pojazdowej / Elektroniki / Wulkanizacji / Klimatyzacji / Diagnostyki / Geometrii Przeglądów / Sprzedaży nowych i używanych części zamiennych / Myjni i kosmetyki samochodowej / Import pojazdów luksusowych


Swoją działalnością obejmuje głownie obszar województwa mazowieckiego chociaż czasem również całej Polski. Zajmujemy się naprawą aut osobowych i ciężarowych wszystkich marek. Szeroki wachlarz usług proponowany naszym klientom pozwalana usunięcie prawie każdej usterki występującej w aucie. Specjalizujemy się w obsłudze flot firmowych, naprawą i obslugą klimatyzacji samochodowych oraz naprawą elektroniki samochodwej. Należymy do elitarnej sieci serwisowej: BOSCH CAR SERVICE

Dane kontaktowe

Full Serwis Sp. z o.o.
ul. Pszczelińska 111
05-805 Otrębusy

Centrala telefoniczna:

tel. +48 22 758 50 71
tel. +48 22 758 50 72
tel./fax. +48 22 758 50 73
kom. +48 608 008 460
Email: autocentrum@attir.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-11-17 15:12:40 | Ilość odsłon: 1173

Tagi