Agencja Tłumaczeń ILS -Kielce

katalog firm

Branża: Biura tłumaczeń | Województwo: świętokrzyskie | Miejscowość: Kielce

Opis firmy Agencja Tłumaczeń ILS -Kielce

ILS Agencja Tłumaczeń została powołana do życia w kwietniu 2004 roku zakładając od samego początku dostarczanie klientom korporacyjnym i indywidualnym najwyższej jakości usług tłumaczeniowych. Takie podejście zaowocowało uzyskaniem Lauru Klienta 2005 oraz certyfikatu Solidnej Firmy 2005 i ponownie w 2008. W dniu dzisiejszym z usług naszej firmy korzystają setki firm i tysiące osób z całej Polski, którzy poszukują rzetelnego i godnego zaufania partnera. Jesteśmy członkiem Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych, Polskiego Stowarzyszenia Biur Tłumaczeń oraz międzynarodowych organizacji tłumaczeniowych.
Celem strategii rozwoju ILS jest dostarczanie doskonałej jakości tłumaczeń firmom w całej Polsce jak i lokalnej społeczności.

ILS Agencja Tłumaczeń na kieleckim rynku działa od 2009 roku.

Nasza siedziba mieści się na I piętrze biurowca przy zbiegu ulic Św. Leonarda i Kościuszki (pierwsza klatka od KCK-u) tuż przy głównym deptaku Kielc - ulicy Sienkiewicza. Z uwagi, że jest to ścisłe centrum miasta, nie trudno do nas trafić a dla Klientów zmotoryzowanych proponujemy parking przy Kieleckim Centrum Kultury, z którego do naszego biura jest zaledwie kilka sekund drogi!
Szybko zdobyliśmy zaufanie wielu osób oraz firm z województwa świętokrzyskiego, którym skutecznie pomagamy rozwiązywać problemy językowe.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w biurze ILS Kielce od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 , wszelkie informacje dot. tłumaczeń są również dostępne telefonicznie:

41 314 40 40
513 071 725
513 071 171

Realizujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne, zarówno przysięgłe, specjalistyczne jak i zwykłe WE WSZYSTKICH JĘZYKACH ŚWIATA oraz dowolnej konfiguracji!

Specjalizujemy się również w tłumaczeniach technicznych oraz stron internetowych.


Dane kontaktowe

ILS Agencja Tłumaczeń -Kielce
Św. Leonarda 1/11 - 41 314 40 40
kielce@ils.org.pl | www.ils.org.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-11-16 13:31:14 | Ilość odsłon: 1368

Tagi