Otus

katalog firm

Branża: Reklama | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Bielawa

Opis firmy Otus

Pod szyldem Otus działamy co prawda dopiero od października 2010, ale działamy i pracujemy w branży od 2002 roku. Zajmujemy się projektowaniem grafiki dla celów druku offsetowego, reklamy, wielkiego formatu oraz sitodrukiem i reklamą wielkoformatową. Staramy się, aby nasze projekty były wykonane na jak najwyższym poziomie i spełniały wymagania klientów.

Bazujemy na naszych wieloletnich doświadczeniach, także z pokrewnych dziedzin chcemy zaoferować produkty jak najlepiej odpowiadające wymaganiom klienta. Cały czas staramy się pogłębiać wiedzę i poszukujemy nowych rozwiązań i trendów by sprostać tym wymaganiom. Nietypowe zlecenia to nie utrudnienie, a wyzwanie - okazja do poznania nowych, ciekawych rozwiązań.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie - staramy się zidentyfikować potrzeby klienta i do nich dopasować dalsze działania. Najważniejsze dla nas jest dotrzymanie terminu i jakość usług, co przekłada się na zadowolenie klienta.

Nie uważamy się za artystów, a za rzemieślników - za osoby dokładne, terminowe i rzetelne. Dołożymy wszelkich starań, aby już tak zostało.

Dane kontaktowe

Otus
www.otusmedia.pl
GSM:+48 664 787 399
email: biuro@otusmedia.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-11-16 11:39:36 | Ilość odsłon: 1376

Tagi