Renowacja szlifowanie posadzek i podłóg z marmuru granitu lastryka

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

Opis firmy Renowacja szlifowanie posadzek i podłóg z marmuru granitu lastryka

"GRAVIT” renowacja i konserwacja posadzek i schodów z kamienia naturalnego

Adres firmy: ul. Mickiewicza 326 m 18, Nowy Dwór Mazowiecki, Polska
Adres strony WWW: www.gravit-renowacja.com

Wyślij wiadomość na e-mail
tel: 603 669 156
Działamy na terenie całego kraju

Szanowni Państwo.
Zajmujemy się renowacją polerowanie szlifowanie odnawianie wyrównywanie posadzek oraz schodów z kamienia naturalnego marmuru granitu trawertynu konglomeratu oraz piaskowca krystalizacja i impregnacja zabezpieczanie posadzek poprawiamy żle ułożone podłogi galeria zdjęć i zakres usług na stronie WWW zapraszamy do współpracy czyszczenie oraz impregnacja elewacji i fasad świadczymy usługi na terenie całego kraju.
Jesteśmy firma działającą na rynku centralnej polski od przeszło dziesięciu lat, świadczymy usługi w zakresie renowacji, szlifowania, polerowania, krystalizacji i impregnacji powierzchni kamiennych u klienta.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz miła i fachową obsługę.

Marmury, granity, konglomeraty i trawertyny są obecnie najczęściej stosowanym budulcem wykończeniowym, a stanowiąc istotną pozycję w kosztach wykonania inwestycji, powinny być fachowo zabezpieczone.

Pomimo iż stwarzają wrażenie trwałości narażone są na szereg niszczących czynników takich jak:
• woda i znajdujące się w niej związki chemiczne
• powietrze zanieczyszczone spalinami i kurzem
• ścieranie posadzek (szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu).

Negatywne skutki wymienionych czynników to szybka utrata poleru, przebarwienia, plamy, ogólne wrażenie brudu oraz kruszenie struktury kamienia.

Stosując nowoczesną technologię renowacji i pielęgnacji kamienia naturalnego uzyskujemy doskonałe efekty końcowe , a co równie ważne po dokonanym zabiegu podłożę kamienne wymaga o wiele mniej pracy przy utrzymaniu go w czystości, brud nie wnika
w głąb tylko zostaje na powierzchni, skąd łatwo daje się usunąć, dzięki stosowaniu przez nas najlepszej chemii kamieniarskiej firm AKEMI i GENERAL (prace wykonywane są na mokro nie powodując kurzenia).

Niejednokrotnie renowacja posadzki kamiennej jest tańsza od jej wymiany na płytki ceramiczne.

Oferujemy usługi:
Renowacja szlifowanie polerowanie posadzek i schodów z kamienia naturalnego marmuru granitu trawertynu konglomeratu piaskowca oraz lastryka, czyszczenie i impregnacja elewacji i fasad z kamienia naturalnego,systemy antigrafiti czyszczenie chemiczne elewacji z piaskowca granitu marmuru klinkieru. zabezpieczenia antigrafiti elewacji czyszczenie chemiczne oraz odtłuszczanie kostki Bauma z olejów, smarów itp zabezpieczenia antypoślizgowe na schodach krystalizacjaposadzekmarmurowych konserwacja posadzek granitowych polerowanych, jak również z granitu płomieniowanego frezowanie wyrównywanie posadzek kamiennych renowacja odnawianie posadzek kamiennych marmur granit konglomerat trawertyn piaskowiec szlifowanie polerowanie impregnacja krystalizacja impregnacja posadzki marmurowe granitowe montaże elementów kamiennych odnawianie zniszczonych podłóg oferujemy atrakcyjne ceny dla odbiorców usług jesteśmy zainteresowani współpracą z firmami posiadającymi zlecenia na w/w usługi.

Dane kontaktowe

"GRAVIT” renowacja i konserwacja posadzek i schodów z kamienia naturalnego

Adres firmy: ul. Mickiewicza 326 m 18, Nowy Dwór Mazowiecki, Polska
Adres strony WWW: www.gravit-renowacja.com

Wyślij wiadomość na e-mail
tel: 603 669 156
Działamy na terenie całego kraju

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-04-16 19:51:42 | Ilość odsłon: 2029