SEPA Polska s.c. Sebastian Ohnsorge Paweł Prałat

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy SEPA Polska s.c. Sebastian Ohnsorge Paweł Prałat

Firma SEPA Polska s.c. zapewnia kompleksowy system realizacji zleceń łączący w sobie 6 zalet:

* doradztwo

Posiadając szeroką wiedzę zarówno praktyczną jaki i teoretyczną nasza firma pomoże Państwu w wyborze najlepszych rozwiązań spełniających Państwa oczekiwania oraz możliwości finansowe. Doświadczeni inżynierowie i specjaliści w dziedzinie automatyki i elektroniki odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Doradztwo prowadzone przez naszą firmę jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi dalszymi zobowiązaniami.

* projekt

W przypadku chęci dalszej współpracy i zainteresowania naszymi produktami firma SEPA Polska s.c. po wcześniejszych szczegółowych uzgodnieniach i ustaleniach wykona dla Państwa profesjonalny projekt instalacji automatyki domowej, systemu alarmowego i teletechnicznych zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami i normami.

* dostawy materiałów

Oferowane przez naszą firmę materiały pochodzą tylko od znanych i renomowanych dostawców i producentów takich jak: NEXWELL, SIEMENS, GE (aktualnie UTC Fire & Security), SATEL, ARITECH, PANASONIC, GAZEX, ALKASTER, SCHNEIDER ELECTRIC i innych

* wykonawstwo

Firma SEPA Polska s.c. oferuje wykonawstwo instalacji elektrycznych i teletechnicznych zgodnie z projektem własnym lub innych firm. Podczas wykonawstwa własnych projektów w przypadku konieczności dokonania jakichkolwiek przeróbek w trakcie prac instalatorskich, firma nasza opracuje bezpłatnie projekt powykonawczy obejmujący dokonane zmiany.

* gwarancja i serwis

Na wszystkie wykonane prace udzielamy 2 lat gwarancji, a na dostarczone urządzenia udzielamy gwarancji producenckich.

* eksploatacja

Dzięki podpisaniu umów eksploatacyjnych na systemy alarmowe i ostrzegawcze mają Państwo pewność ich niezawodności w całym okresie eksploatacji. Każdy system alarmowy i ostrzegawczy powinien być okresowo sprawdzany, aby zapewnić mu pełną sprawność w przypadku wystąpienia nieoczekiwanego zdarzenia. Ponadto dzięki konserwacji systemów wydłużają Państwo żywotność posiadanych urządzeń i okresy ich bezawaryjnej pracy.

Firma SEPA Polska s.c. wykonuje także przeglądy eksploatacyjne i konserwacyjne urządzeń alarmowych i teletechnicznych wykonanych przez inne firmy.

Dane kontaktowe

SEPA Polska s.c. Sebastian Ohnsorge Paweł Prałat
ul. Orzechowa 27/1
61-447 Poznań
sepa@sepa-polska.pl
www.sepa-polska.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-11-12 21:37:26 | Ilość odsłon: 1322

Tagi