DOMGOS Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Przemysł | Województwo: śląskie | Miejscowość: Racibórz

Opis firmy DOMGOS Sp. z o.o.

Domgos Sp. z o.o. - to wasz partner w zakresie obróbki tworzyw sztucznych, obróbki plastycznej metali, obróbki skrawaniem.

Firma prowadzi działalność od 1993 roku. Posiada halę produkcyjną w centrum Raciborza
z dużym parkiem maszynowym oraz własną narzędziownię.
W portfolio wykonywanych produktów mamy między innymi: metalowe akcesoria meblowe, produkty dla branży energetycznej sprzęt AGD, elementy do samochodów, elementy do namiotów, masztów, produkty dla producentów pieców CO, formy do wtryskarek.

Nasza oferta obejmuje:
- przetwórstwo tworzyw sztucznych na wtryskarkach o maksymalnej masie wtrysku do 0,8 kg i sile zamknięcia od 800 KN do 3300 KN. Wykonujemy produkcję na formach wykonanych w naszej firmie oraz formach powierzonych.
- usługi obróbki skrawaniem w zakresie frezowania, toczenia, wiercenia na maszynach konwencjonalnych oraz sterowanych numerycznie. Wykonujemy detale według przesłanej dokumentacji technicznej jak również opracowujemy własną technologię.
- obróbkę plastyczną metali na prasach mimośrodowych o sile nacisku od 25KN do 250 KN.
- wykonawstwo i montaż skomplikowanych elementów, w skład których wchodzą detale
z tworzyw sztucznych, gumy.

Jeżeli poszukujecie elastycznego działania, konkurencyjnej oferty oraz wykonawcy, który wykona profesjonalnie zamówienie począwszy od dobrania technologii po montaż końcowy, zapraszamy do współpracy!

Dane kontaktowe

tel.: (032) 415 47 82
mail.: biuro@domgos.com

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-11-10 09:38:30 | Ilość odsłon: 1111

Tagi