Kancelaria Prawna OMEGA odział Rzeszów

katalog firm

Branża: Kancelarie adwokackie | Województwo: podkarpackie | Miejscowość: Rzeszów

Opis firmy Kancelaria Prawna OMEGA odział Rzeszów

OMEGA KANCELARIE PRAWNE są ogólnopolską siecią Kancelarii Prawnych, tworzoną systematycznie od 2005 roku.
Naszym celem jest utworzenie w niedługim czasie Kancelarii OMEGA w każdym mieście.

Dotychczasowe Kancelarie tworzy zespół wykwalifikowanych prawników, radców prawnych i adwokatów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, co powoduje, że jesteśmy w stanie pomóc wszystkim Klientom, nawet w najtrudniejszych sprawach i zagadnieniach prawnych.

Usługi prawne świadczymy bezpośrednio w naszych Oddziałach, oraz w drodze video konferencji internetowych, a także przez telefon, telefaks i pocztą internetową.

Zakres usług świadczonych dla naszych Klientów obejmuje wszystkie zagadnienia prawa cywilnego, administracyjnego, karnego, skarbowego, rodzinnego, konsumenckiego, spadkowego, a także prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa o wykroczeniach i ruchu drogowym oraz większość zagadnień z innych również specjalistycznych gałęzi prawa.

Sporządzamy pisma procesowe i urzędowe w tym pozwy, podania, apelacje, zażalenia, skargi, sprzeciwy oraz zajmujemy się reprezentowaniem naszych klientów przed sądami i urzędami.

Na terenie całego kraju pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu ustawowych odszkodowań cywilnych z tytułu doznanych szkód osobowych lub majątkowych, a w szczególności za wypadki komunikacyjne, w pracy, błędy w sztuce medycznej.

NOWOŚĆ - OBRÓT NIERUCHOMOŚCIAMI
Przedmiotami naszych transakcji są zarówno mieszkania, domy, działki, lokale do sprzedaży i wynajęcia jak i działki inwestycyjne pod budowę komercyjną. Wyróżnia nas spośród innych pośredników fakt, iż jesteśmy firmą ogólnopolską i dajemy gwarancję prawną na swoje usługi.

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak też podmioty gospodarcze, dla których przygotowaliśmy ciekawą i bogatą ofertę stałej pomocy prawnej.

Domeną naszych Kancelarii jest:
SKUTECZNA POMOC PRAWNA W KORZYSTNEJ CENIE!
DLA KAŻDEGO!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Dane kontaktowe

KANCELARIA PRAWNA OMEGA
ul. Legionów 5 A
35-111 Rzeszów
tel. 17 852 20 14
kom. 662 224 996 - obsługa prawna
kom. 668 833 587 - nieruchomości
www.omega-kancelaria.pl
www.omega-nieruchomosci.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-11-08 16:55:03 | Ilość odsłon: 1220

Tagi