Ośrodek Wypoczynkowy Leśna Chata

katalog firm

Branża: Rozrywka | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Jastrowie

Opis firmy Ośrodek Wypoczynkowy Leśna Chata

Osoby szukające sal na wesele, chrzciny, komunie lub konferencje czy szkolenia w miejscowościach Złotów, Piła, Poznań, Człuchów, Szczecinek, Trzcianka, Jastrowie zapraszamy do skorzystania z oferty Leśnej Chaty – ośrodka wypoczynkowego i rehabilitacyjnego. Leśna Chata to ośrodek o powierzchni 2 ha zlokalizowany nad jeziorem Leśnym (woj. wielkopolskie) dysponujący 3 w pełni wyposażonymi i klimatyzowanymi salami weselnymi na 200 osób oraz salami konferencyjnymi.
Ośrodek posiada bezpośredni dostęp do plaży i strzeżonego kąpieliska, kuchnię z pełnym wyposażeniem.
Na życzenie Klienta organizujemy ogniska, bankiety z pieczonym prosiakiem i daniami regionalnymi, grille, kuligi, pokazy sztucznych ogni, zapewniamy DJ lub zespół muzyczny.
Dysponujemy miejscami noclegowymi o zróżnicowanych standardach i cenach w domkach letniskowych, apartamentach w nowym hotelu, w pawilonie mieszkalnym. Ośrodek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.
Przy organizacji imprez menu uzgadniamy indywidualnie z Klientem. Oferujemy wyżywienie również z zachowaniem specjalnych diet m.in. dla sportowców, alergików, diabetyków, wegetarian.

Dane kontaktowe

Kontakt:
Wesela Konferencje Wczasy Zdrowotne Leśna Chata ul. Jeziorna 1, 64-915 Jastrowie,
woj. wielkopolskie, tel.672662580, 604936806 e-mail:info@lesnachata.pl
http://www.lesnachata.pl/

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-11-02 21:32:02 | Ilość odsłon: 1383

Tagi