Ca va s.c.

katalog firm

Branża: Edukacja | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Ca va s.c.

Ca va! To miejsce, w którym mówimy więcej po francusku i angielsku, niż po polsku. Tu języki nie są obce, są kolejnym sposobem na wyrażenie siebie. Nim się zorientujesz, zaczniesz też mówić!
Ca va! to niestandardowe miejsce do nauki języków, przyjazne dzieciom i rodzicom. Uczymy języków każdego i w każdym wieku – maluchów, którzy dopiero zaczynają mówić i dorosłych, którzy mimo nauki, boją się mówić. Sposób nauczania dopasowujemy indywidualnie, w zależności od potrzeb i zainteresowań każdego. Nasze zajęcia są wyjątkowo ciekawe i multimedialne. W Ca va, les p’tits! Dzieci uczą się języka w trakcie zajęć plastycznych, technicznych, muzycznych, poprzez zabawę i taniec. Rodzice mogą spokojnie skoncentrować się na nauce, podczas gdy my zaopiekujemy się dziećmi! Przyszłe i obecne mamy spotykają się tu aby się uczyć języka i porozmawiać przy kawie, czy też poczytać książkę z naszej biblioteki obcojęzycznej.
Najlepiej jest uczyć się języków sytuacyjnie, w rozmowach, śpiewając piosenki, czytając książki i w Ca va! tak właśnie go nauczamy. Tu język, mówiony przez native speaker-ów cię otacza ciągle i nie spostrzeżesz się, a zaczniesz rozumieć i mówić płynnie!

Dane kontaktowe

Ca va s.c.
Warszawa, 03-287
ul. Głębocka 54 lok. 2
tel. 0048 600 289 133
tel. 0048 501 061 247
e-mail: info@ca-va.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-10-26 10:59:48 | Ilość odsłon: 1365

Tagi