Gabinet Psychoterapii M.Polewaczyk-Okuła

katalog firm

Branża: Zdrowie | Województwo: podlaskie | Miejscowość: Białystok

Opis firmy Gabinet Psychoterapii M.Polewaczyk-Okuła

W Gabinecie Psychoterapii dostępne są następujące formy usług:
Terapia indywidualna
Terapia par
Konsultacja psychologiczna
Konsultacja psychologiczna odnośnie nadużywania substancji psychoaktywnych
Warsztaty psychologiczne

Psychoterapia to profesjonalna forma pomocy dla osób doświadczających różnego rodzaju problemów o naturze psychologicznej, takich jak lęki, depresyjny nastrój, istotne problemy w ważnych relacjach. Polega na rozmowie z psychoterapeutą, w czasie której klient ma szansę przyjrzeć się swoim trudnościom, ich możliwym źródłom, swoim postawom i zachowaniom, które mogą przyczyniać się do powstawania lub podtrzymywania tych trudności.

Magdalena Polewaczyk-Okuła jest magistrem psychologii. Ukończyła Katolicki Uniwersytet Lubelski. Kształciła się również na Uniwersytecie Bielefeld w Niemczech w ramach stypendium naukowego Socrates Erasmus jak i na Uniwersytecie w Manchester w Wielkiej Brytanii, gdzie uzyskała tytuł Magistra Badań Naukowych w Psychologii.
Szkoli się w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oferującym profesjonalne szkolenia z zakresu psychoterapii, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. W pracy kieruje się zasadami etyki zawodowej zawartymi w Kodeksie Etyczno – Zawodowym Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Ma doświadczenie w pracy diagnostycznej i psychoterapeutycznej z osobami cierpiącymi na zaburzenia lękowe, depresyjne, nerwicowe i psychotyczne (takie jak schizofrenia) oraz z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych i członkami ich rodzin. Posiada praktykę w pracy indywidualnej jak i grupowej.

Dane kontaktowe

email: mpolewaczyk@10g.pl
tel. 605929578

ul.Sienkiewicza 22/4 p.I
15-092 Białystok

www.psychologbialystok.com.pl


Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-10-25 22:32:58 | Ilość odsłon: 1174

Tagi