INTENSE Group Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Oprogramowanie | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy INTENSE Group Sp. z o.o.

Firma INTENSE Group specjalizuje się w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych systemów informatycznych do controllingu i procesowego zarządzania przedsiębiorstwem. Oferta obejmuje szeroki zakres zaawansowanych technologicznie i zarazem łatwych w obsłudze modułów do obiegu dokumentów (workflow), zarządzania projektami, kosztorysowania, budżetowania, planowania i rozliczeń zasobów, controllingu oraz Business Intelligence - wielowymiarowych analiz, raportowania i automatycznych alertów.
Wieloletnie doświadczenie, wiedza i jakość rozwiązań INTENSE Group znajdują szerokie uznanie Klientów i Partnerów technologicznych m.in. przy ścisłej współpracy z firmą Microsoft. Projektowane przez nas systemy działają w dziesiątkach firm, przedsiębiorstw oraz spółkach giełdowych różnych branż w tym m. in. w branży budowlanej, poligraficznej, spożywczej, biur rachunkowych, motoryzacyjnej, kosmetycznej i innych.
Zadowolenie Klientów stawiamy na pierwszym miejscu dlatego, dysponując doświadczonym i dynamicznym zespołem konsultantów znających potrzeby rynku, bardzo blisko współpracujemy z naszymi odbiorcami dostarczając dopasowane do ich potrzeb rozwiązania informatyczne.
Zintegrowana, wielomodułowa platforma INTENSE oprócz gotowych rozwiązań dostarcza również zestaw narzędzi za pomocą których każdy przyszły użytkownik może samodzielnie kreować wygląd formularzy, procesy obiegu dokumentów czy szybko analizować zmieniające się dane i podejmować trafne decyzje bez narażenia na koszty.
Firma INTENSE GROUP służy także pomocą jako doświadczony konsultant przy wyborze lub optymalizacji systemów ERP.

Dane kontaktowe

INTENSE GROUP SP. Z O.O.

ul. Gdyńska 31
31-323 Kraków
tel +48 12 420 01 50
fax +48 12 420 01 51
mail: info@intense.pl

NIP: 945-211-00-74
REGON: 120714005
KRS: 0000310160

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-10-20 10:57:49 | Ilość odsłon: 1158

Tagi