PORTA P.H.U. Export-Import

katalog firm

Branża: Materiały biurowe | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy PORTA P.H.U. Export-Import

KIM JESTEŚMY ?

Zajmujemy się dystrybucją i produkcją najwyższej jakości artykułów biurowych i szkolnych. Co ważne, od początku i nieprzerwanie jesteśmy polskim przedsiębiorstwem o polskim kapitale. Od powstania firmy 15 sierpnia 1990 r. byliśmy przedstawicielami marek:BIC, Ballograf, Conte, Esselte, Laufer, Parker, Style, Penac. Z biegiem lat z regionalnej wrocławskiej hurtowni staliśmy się ogólnopolskim dystrybutorem.
Jesteśmy właścicielem marki Handy i wyłącznym dystrybutorem w Polsce japońskiej marki Snowman. Bardzo zależy nam, żeby nasze produkty spełniały najwyższe wymogi, co miało ogromny wpływ na wybór partnera z Japonii. Markę Handy tworzymy sami - priorytetem zawsze jest dla nas największe zadowolenie użytkownika. Z przyjemnością dowiadujemy się, że efektem naszych starań jest coraz powszechniejsza opinia dostawcy najlepszych i niezawodnych produktów.

JAK DZIAŁAMY ?

Na sukces firmy pracuje ponad 40 osób. Współpracujemy, poprzez siatkę przedstawicieli handlowych z praktycznie wszystkimi wiodącymi hurtowniami szkolno-biurowymi i biuroserwisami w Polsce. Nasze towary dostępne są również w detalicznych sieciach handlowych.
Własny budynek biurowy oraz magazyn o powierzchni 2400 m2 zapewniają nam optymalne warunki do sprawnej obsługi naszych klientów. Dzięki intensywnej pracy logistycznej gwarantujemy dostawę w ciągu 24 godzin i stale obniżamy ilość reklamacji (obecnie około 1,5% wszystkich wysyłek). Od dłuższego czasu skutecznie zapewniamy stałą dostępność całego asortymentu. Dbałość o wysoki poziom obsługi Klienta i sukcesy w tej dziedzinie czynią nas prekursorem wielu rozwiązań w naszej branży.

HANDY ? NASZ WYBÓR JAKOŚCI !!!

Od 20 lat budujemy naszą markę. Każdego dnia w fabrykach w Polsce i na całym świecie powstają na nasze zlecenie dziesiątki tysięcy sztuk produktów sygnowanych doskonale rozpoznawaną w całym kraju marką Handy. Regularnie i konsekwentnie poszerzamy oferowany asortyment, stając się dostawcą kompleksowym. Wszystkie produkty przed wprowadzeniem przechodzą serię testów, na podstawie których zmieniamy ich specyfikację tak, aby osiągnąć artykuł o najwyższej jakości.

SNOWMAN ? JAPOŃSKA SOLIDNOŚĆ !!!

Aby zapewnić naszym klientom dostęp również do wysokiej klasy markerów od 16 lat promujemy w Polsce najwyższej jakości pisaki japońskiej firmy Snowman.

Dane kontaktowe

PORTA P.H.U. Export-Import
ul. Góralska 24
53-610 Wrocław
Tel. 71/ 362 05 00
Fax 71/ 362 05 55
mail: office@porta.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-10-19 09:08:44 | Ilość odsłon: 1258

Tagi