s2tech.eu

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy s2tech.eu

S2TECH zajmuje się importem i dystrybucją nowoczesnych systemów i urządzeń z zakresu ochrony osób i mienia. Nasza oferta charakteryzuje się bogatym asortymentem produktów w dziedzinie systemów sygnalizacji włamania i napadu, oraz telewizji dozorowej. S2TECH zajmuje się również szkoleniami doskonalącymi instalatorów w zakresie wykonawstwa instalacji telewizji przemysłowej.

Opracowujemy dokumentację techniczną pojedynczych produktów jak i całych systemów. Przygotowujemy oferty do projektów wszelkiego typu systemów zabezpieczeń. Do sprzedawanych przez nas produktów dostarczamy profesjonalne graficzne materiały promocyjne o charakterze informacyjnym.

Dbamy o wysoki poziom zadowolenia Klienta, zapewniamy jakość i niezawodność oferowanych produktów. Importowany i krajowy sprzęt, spełnia wszelkie normy prawne, posiada niezbędne atesty, homologacje i koncesje wymagane na polskim i europejskim rynku. Oferujemy bardzo korzystne warunki handlowe, wsparcie techniczne, profesjonalny serwis, fachowe doradztwo, logistykę oraz bezpłatne szkolenia.

Profesjonalny serwis oraz nowy system magazynowo-wysyłkowy umożliwia nam obsługę i sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju.

Swój sukces i ugruntowaną pozycję z szybką dynamiką rozwoju osiągnęliśmy poprzez dobór sprawdzonych i renomowanych globalnie produktów najlepszych marek, oraz dzięki dużemu zaangażowaniu zgranego zespołu - zorientowanego na wyniki.


Dane kontaktowe

s2tech
Yoda
ul.Wiejska 13
31-464 Kraków

woj.Małopolskie
Centrala Kraków
+48 725 725 736
+48 698 998 100

e-mail:
biuro@s2tech.eu
sklep@s2tech.eu

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-10-16 10:01:27 | Ilość odsłon: 1292

Tagi