Szkolenia i Usługi Ratownictwa Medycznego "MAR-MED"

katalog firm

Branża: Szkolenia | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Malbork

Opis firmy Szkolenia i Usługi Ratownictwa Medycznego "MAR-MED"

„W medycynie liczy się każde życie - każda najmniejsza szansa uratowania życia.” Hanna Krall

Każdy pracownik w trakcie swojej kariery zawodowej przechodzi kilka razy przez etap szkoleń. Z autopsji wiem, że szkolenia są nielubiane przez pracowników, którzy uważają je za mało wartościowe, gdzie pokazywane są filmy, które i tak nie maja nic wspólnego z rzeczywistością a treść merytoryczna mało zrozumiała. Jedyny plus takiego szkolenia – można wypocząć w ostatnich rzędach, gdzie nikt nie patrzy jak przysypia mało zainteresowany pracownik.
Rozpoczynając swoją działalność w zakresie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy postanowiłem wyjść naprzeciw tym starym oklepanym standardom. Powiedziałem NIE !- nie tak będą wyglądać moje szkolenia. Wykorzystując doświadczenia i dobre wzorce z wielu systemów szkoleniowych, staram się tak zorganizować szkolenie, aby przekazana wiedza i metoda nauczania była przystępna dla każdego słuchacza a treść zawsze aktualna i interesująca.
Mam w sobie dużo energii i przede wszystkim - lubię to, co robię. Staram się, by prowadzone przeze mnie szkolenia były nie tylko narzuconym obowiązkiem, ale ciekawą przygodą, która będzie owocowała w życiu każdego uczestnika szkolenia.
Na co dzień pracuję w Zespołach Wyjazdowych Ratownictwa Medycznego, zdobywane tam doświadczenie pozwala mi łączyć wiedzę merytoryczną z praktyką. Ponadto ciągle doskonalę swój warsztat ucząc się od najlepszych, wychodząc z założenia, że :
Nie posuwać się naprzód to cofać się „Non progredi est regredi ”
Program szkolenia dopasowuję indywidualnie do potrzeb Klienta. Opracowuję go zawsze uwzględniając specyfikę pracy i potencjalne zagrożenia z nią związane. Oprócz wiedzy teoretycznej duży nacisk kładę na zdobycie przez Kursantów umiejętności praktycznych. Zarówno pod względem technicznym jak i merytorycznym jestem w stanie przeprowadzić szkolenie o dowolnym stopniu zaawansowania i najbardziej odpowiedniej dla Państwa ilości godzin.
Czym dysponuję w trakcie swoich szkoleń?
- sprzęt do prezentacji multimedialnej ( laptop, projektor, ekran)
- podstawowym sprzętem do udzielania pierwszej pomocy ( torba ratunkowa)
- fantomy do resuscytacji krążeniowo – oddechowej ( niemowlę, dziecko, dorosły)
- ruchomy przekrój głowy ( uwidocznienie i budowa górnych dróg oddechowych)
- automatyczny defibrylator treningowy AED
- każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały do samokształcenia w wersji drukowanej

ZAPRASZAM

ceny od 50zł do 120 zł za osobę

Dane kontaktowe

Szkolenia i Usługi Ratownictwa Medycznego "MAR-MED"
Mariusz Miechówka
ul. Stare Miasto 18B/2
82-200 Malbork
tel. 608 538 552

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-10-13 19:20:03 | Ilość odsłon: 1292

Tagi