ACCEN sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy ACCEN sp. z o.o.

Accen sp. z o.o. powstała z połączenia trzech firm działających na rynku w branży usług wysokościowych od kilku lat. Każda z nich posiada duże doświadczenie o szerokim profilu technicznym. Łącząc się pod wspólna marką oferujemy Państwu kompleksowy zakres prac o charakterze inżynieryjnym na obiektach wysokich i trudnodostępnych wykorzystując przy tym techniki dostępu linowego.

Dysponujemy ogromnym potencjałem wykonawczym w wielu segmentach rynku inżynieryjno-wysokościowego, wśród których należy wymienić: antykorozję stali i betonu, spawalnictwo, elektroenergetykę, ekspertyzy obiektów inżynieryjnych, projekty konstrukcji, reklamę wielkoformatową, zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, arborystykę, a także szkolenia wysokościowe.

Podczas realizacji inwestycji współpracujemy z ośrodkami badawczo-naukowymi i specjalistami różnych gałęzi przemysłu.

Istniejące w strukturze firmy oddziały, zlokalizowane na Mazowszu, Śląsku i w Małopolsce, pozwalają sprawnie realizować powierzone nam zadania na terenie całej Polski a także za granicą.
Bardzo duży nacisk kładziemy na odpowiednie kwalifikacje kadry, oraz wyposażenie w sprzęt techniczny, pozwalający na wykonanie prac z zachowaniem wszystkich wymogów Prawa Budowlanego oraz przepisów BHP.
Naszą kadrę stanowią wysoko wykwalifikowani technicy dostępu linowego, instruktorzy prac wysokościowych zrzeszeni w Organizacji Techników Dostępu Linowego, posiadający uprawnienia międzynarodowe IRATA.

Dotychczasowi zleceniodawcy przekonali się o wysokiej wydajności i jakości naszej pracy przy relatywnie niskich kosztach, oraz o wykonaniu prac często bardzo skomplikowanych z zachowaniem europejskich norm bezpieczeństwa.

Dane kontaktoweAccen Sp. z o.o. Inżynieryjne Prace Wysokościowe
ul. Dyliżansowa 16, 03-136 Warszawa

Tel: +48 500-105-447
e-mail: biuro@accen.pl
Accen Sp. z o.o. O/Małopolska
ul. Do Wilgi 22/67, 30-419 Kraków

Tel: +48 503-104-514
e-mail: malopolska@accen.pl

Accen Sp. z o.o. O/Śląsk
ul. Ogrodowa 11, 42-454 Grabowa

Tel: +48 502-188-084
e-mail: slask@accen.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-10-10 21:44:53 | Ilość odsłon: 1388

Tagi