Eagle Way Agencja Content Marketingu

katalog firm

Branża: Agencje reklamowe | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy Eagle Way Agencja Content Marketingu

Agencja Eagle Way powstała w odpowiedzi na dynamiczne przemiany zachodzące na płaszczyźnie komunikacji marketingowej. Zamiast tradycyjnych form przekazu promocyjnego proponujemy świeże spojrzenie na budowanie marki w oczach konsumenta. Nasz zespół tworzą pasjonaci i praktycy branży reklamowej: kreatywni, zdolni i odpowiedzialni copywriterzy, redaktorzy, stratedzy, graficy i programiści. Proponowane przez nas rozwiązania są nowatorskie i inteligentne, a jednocześnie ściśle odpowiadają na potrzeby Klienta. Doświadczenie doprawiamy nutą wyobraźni. Mimo wyjątkowej dbałości o poprawność nigdy nie wpadamy w rutynę. Ze swobodą poruszamy się w budżetach o różnorodnej rozpiętości. Nasze przedstawicielstwa ulokowane są w Krakowie i Warszawie, co umożliwia nam sprawną i bezpośrednią komunikację z obsługiwanymi Klientami. Jednocześnie pozwala to Państwu na pełną kontrolę oraz zgodny z życzeniem stopień zaangażowania w każdy etap procesu naszej pracy.

Jesteśmy agencją marketingu zintegrowanego, jednak za punkt wyjścia tworzonych przez nas treści promocyjnych przyjmujemy nowe media. Internet - jako najbardziej dynamiczny w czasach współczesnych środek przekazu - traktujemy jako oś komunikacji. Będąc jednak czujnymi strażnikami spójności dystrybuowanych przez markę komunikatów poszerzyliśmy nasz obszar działania o usługi na płaszczyźnie BTL i ATL. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć każdego Klienta od A do Z proponując mu usługi ściśle dopasowane do jego potrzeb.

Połączenie wiedzy i umiejętności osób wchodzących w skład naszego zespołu pozwoliło nam stworzyć synergię 3 obszarów działania:

profesjonalnej obsługi Klienta
planowania strategicznego i kreacji
nowoczesnych technologii i designu

Umożliwia nam to realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów. Integracja różnorodnych dyscyplin marketingu oraz know-how poparte bogatym portfolio stanowi gwarancję wysokiego profesjonalizmu naszych usług.

Dane kontaktowe

Ul. Kraszewskiego 32/4
Kraków 30-110
T: + 48 780 540 503
Skype: agencjaeagleway
www.eagleway.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-10-04 15:31:59 | Ilość odsłon: 1284

Tagi