Szkoła Języków Progres

katalog firm

Branża: Edukacja | Województwo: łódzkie | Miejscowość: Łódź

Opis firmy Szkoła Języków Progres

Progres to szeroki wybór kursów, dogodna lokalizacja szkoły, świetne wyniki egzaminów, mała liczba osób w grupie, wyrównana średnia wieku słuchaczy, profesjonalizm oraz dbałość o jakość świadczonych usług. Nasi lektorzy to wykwalifikowani specjaliści, wzbudzający sympatię i zaufanie, stale doskonalący swój warsztat metodyczny. Nauczanie języka jest ich pasją, dlatego też wkładają w to całe swoje serce, starając się przekazywać Wam wiedzę w interesujący sposób, motywować do dalszej pracy, samodzielnej nauki i rozwijania umiejętności. Nauczają metodą komunikatywną, która polega na praktycznym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania. Szanując Wasz czas planujemy kursy w taki sposób żeby liczyły dokładnie tyle godzin, ile potrzeba, by nauka była przyjemna i efektywna. Progres jest wpisany do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.10/00030/2009 i posiada Akredytację Kuratora Oświaty na prowadzone w szkole kursy.

Nasza oferta: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski. Prowadzimy kursy: dla dorosłych, dla dzieci, dla firm, dla maturzystów, dla młodzieży, dla studentów na wszystkich poziomach zaawansowania, w tym kursy egzaminacyjne. Rodzaj kursów: kursy egzaminacyjne, kursy indywidualne, kursy maturalne, kursy ogólnojęzykowe, kursy specjalistyczne. W wakacje prowadzimy Intensywne Kursy Wakacyjne. Grupy na poszczególnych poziomach zaawansowania mają zajęcia w różnych porach dnia i tygodnia (zwykle jest to około 10 lub więcej różnych terminów zajęć), co ułatwia wybór grupy nawet najbardziej zajętym.

Egzaminy: jesteśmy autoryzowanym centrum egzaminowania LCCI IQ (Business English), Uniwersytetu w Perugii (włoskie egzaminy CELI), Pearson Language Assessments (PLA) - egzaminy London Tests of English.

Zapraszamy na zajęcia w samym sercu Łodzi (Piotrkowska 114 - obok Pasażu Schillera), a także w filii w Stacji Nowa Gdynia (prowadzimy tam nowatorski projekt "Aktywna Sobota" - połączenie nauki angielskiego, gry w tenisa oraz nauki pływania).

Dane kontaktowe

ul. Piotrkowska 114
006-90 Łódź
Tel. 42 632 88 97

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-09-27 15:32:19 | Ilość odsłon: 1114

Tagi