NET Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Oprogramowanie | Województwo: podlaskie | Miejscowość: Białystok

Opis firmy NET Sp. z o.o.

NET Spółka z o.o. Powstała w 1999 roku jako firma informatyczna tworząca oprogramowanie dedykowane do centralnego zarządzania siecią placówek handlowych. Korzenie firmy sięgają 1995 roku, kiedy to obecni pracownicy, pracując w działach informatycznych sieci handlowych stworzyli podstawy systemu HIPERMARKET.
Założyciele firmy, korzystając z bogatych doświadczeń wyniesionych z współtworzenia oprogramowania pod konkretne potrzeby sieci handlowych w których pracowali,postanowili wydzielić istniejące struktury informatyczne na zasadach outsourcingu i wykorzystać zdobyte doświadczenia zakładając firmę świadczącą usługi innym sieciom sklepów.
Z usług firmy chętnie korzystają zarówno większe jak i mniejsze sieci handlowe działające na terenie całej Polski. Profesjonalizm, efektywność oraz wysoka skuteczność opracowanych projektów informatycznych wyróżnia naszą firmę oraz wpływa na bardzo dobrą opinię w oczach wielu klientów wyrażoną w licznych rekomendacjach.
Firma zatrudnia 35 osób posiadających wyższe wykształceniu w zakresie informatyki oraz bogate doświadczenie w projektowaniu. Nasi programiści pracują nad nieustannym rozwojem produktów, poprzez dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Serwisanci natomiast zajmują się technicznym nadzorem nad oprogramowaniem już działającym, będąc do dyspozycji przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

W dzisiejszych czasach konieczne staje się wykorzystanie profesjonalnego systemu wspomagającego sprzedaż oraz zarządzanie siecią sklepów.
System HIPERMARKET jest kompleksowym narzędziem wspierającym pracę we wszystkich ważnych obszarach od obsługi klienta poprzez zarządzanie dostawami i zapasem, aż po analizę danych. Program jest bardzo czytelny i łatwy w obsłudze a przede wszystkim szybki i stabilny. Poprzez automatyzację codziennych czynności, a także dzięki współpracy z urządzeniami znajdującymi się w sklepie zwiększa efektywność pracy, obniża czas pracy oraz koszty z tym związane i zmniejsza liczbę pomyłek. Możliwości analityczne oraz narzędzia współpracy z dostawcami pozwalają lepiej zarządzać asortymentem i zapasami. Program HIPERMARKET ma dodatkową zaletę, możliwość współpracowania z CENTRALĄ tworząc jednolity system zarządzania siecią sklepów z którego korzysta wielu zadowolonych użytkowników.


HIPERMARKET od początku dedykowany był do obsługi i centralnego zarządzania siecią placówek handlowych. Nieustanny rozwój i dostosowywanie do potrzeb kolejnych klientów, spowodował obecną stabilność, bezpieczeństwo, funkcjonalność i ogromne możliwości systemu. HIPERMARKET przeznaczony jest do kompleksowego wspomagania zarówno sieci dużych placówek handlowych, jak i mniejszych sklepów. Jest niezastąpiony przy sprawnym prowadzeniu
ewidencji ilościowo – wartościowej obrotu towarowego. Umożliwia wszechstronne analizy, sprawny przepływ informacji, optymalizację stanów magazynowych.

W skład systemu wchodzą następujące składniki:

1. Centrala logistyczno- handlowa - zarządzanie katalogiem towarów, kontrahentów, cenami, marżami, promocjami, zamówieniami w sieci sklepów, archiwizacja, analizy i księgowanie danych.

2. System sklepowy - zapewniający pełną ewidencję ilościowo- wartościową obrotu towarowego w pojedynczym sklepie.

3. Moduł kasowy KasNet – sprzedaż towaru na drukarkach fiskalnych, obsługujący karty stałego klienta, system rabatów, obsługę kaucji, rozbudowane funkcje kontroli pracy kasjera.

4. Magazyn dystrybucyjny - hurtownia – zarządzanie przepływem towarów przez własny magazyn z wykorzystaniem elektronicznych dokumentów wydania i zamówień.

5. TouchNET – system sprzedaży w lokalach gastronomicznych z użyciem ekranu dotykowego

6. BakerNet – zintegrowany system do zarządzania piekarnią

7. netAgent – aplikacja nAgent umożliwia składanie zamówień i przesyłanie ich do hurtowni przy pomocy urządzeń mobilnych, takich jak palmtopy.

Wymiana dokumentów między sklepami, Magazynem Dystrybucyjnym i zewnętrznymi hurtowniami odbywa się w pełni elektronicznie. Jako medium transportowe może być użyte: Internet, bezpośrednie połączenie telefoniczne lub dyskietki. Przesyłane dane są szyfrowane.

Dane kontaktowe

NET Sp. z o.o.
ul. Plazowa 35
15-502 Białystok
tel/fax 85 654 47 33 , 85 662 30 16

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-09-27 13:41:21 | Ilość odsłon: 1321

Tagi