Elektrozłom sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Elektronika | Województwo: śląskie | Miejscowość: Żywiec

Opis firmy Elektrozłom sp. z o.o.

Elektrozłom Sp. z o.o. Zakład Przetwarzania i Odzysku Odpadów Elektrycznych i Elektronicznych powstał w 2005r. Naszym zadaniem jest jak najlepsze zagospodarowanie odpadów zgodnie z najnowszymi dostępnymi technologiami oraz z obowiązującymi przepisami ochrony środowiska w Polsce i w Unii Europejskiej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zbiórce i zagospodarowaniu odpadów elektronicznych zapewniamy wysoką jakość obsługi, prawidłowe i odpowiedzialne postępowanie z odpadami oraz technologię przetwarzania zapewniającą możliwie jak największy poziom odzysku.

Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, magazynowe oraz sprzęt i urządzenia niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego wykonywania usług.

Dysponujemy technologią pozwalającą na przetwarzanie monitorów i telewizorów włącznie z odzyskiem szkła kineskopowego spełniającą wszystkie niezbędne wymagania potwierdzone certyfikatami unii europejskiej odnośnie jakości i bezpieczeństwa pracy.

Zapraszamy do współpracy, gwarantując zarówno profesjonalną i solidną obsługę oraz korzystne ceny i dogodne warunki płatności.

Dane kontaktowe

Elektrozłom sp. z o.o.
Ślemień 561
34-323 Ślemień

www.elektrozlom.pl
033 865 46 43
0 801 000 619

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-09-09 10:07:06 | Ilość odsłon: 1417

Tagi