Just4Kids Sp z o.o

katalog firm

Branża: Dziecko | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

Opis firmy Just4Kids Sp z o.o

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na Polskę produktów angielskich firm: DUSKY MOON, THE WEAN MACHINE, CONTENT AND CALM, FAMILY SEAT, JACK LOC, SOCK ONS ORAZ THE BUGGY BUDDY.

Głównymi czynnikami decydującymi o wyborze konkretnych producentów, z którymi podjęłyśmy współpracę, były jednoznacznie: funkcjonalność oferowanego produktu, niezawodność w użytkowaniu oraz jego niezaprzeczalna jakość, powiązana z bezpieczeństwem użytkowania zarówno przez dziecko jak i opiekuna. Przy każdym produkcie zadawałyśmy sobie pytanie czy same byśmy go kupiły oraz czy ofiarowałybyśmy go do użytkowania naszym najbliższym. To stanowiło nasz punkt kontroli jakości, poniżej którego produkt był jednogłośnie odrzucany.
Proponowane przez nas akcesoria dziecięce charakteryzują się przede wszystkim najwyższą jakością wykonania, funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem w użytkowaniu.

Ponieważ dla nas samych nasze dzieci stanowią ocean miłości i troski, każdego dnia staramy się zapewnić im maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo. Dlatego w pierwszej kolejności zdecydowałyśmy się na zaoferowanie produktów odnoszących się do zaspokojenia nadrzędnych instynktów macierzyńskich, zamykając je w kategoriach „Komfort” i „Bezpieczeństwo”.

Dzieci są dopełnieniem naszego życia. Posiadanie dzieci nie musi nas ograniczać. To my sami nakładamy ograniczenia na różne aspekty naszego życia. Dzieci w cudowny sposób adaptują się do każdych warunków, prosząc tylko o jedno: by być razem z nami. Aby więc uświadomić rodzicom, że posiadanie dziecka nie oznacza ograniczenia całego dotychczasowego życia do czterech ścian, wprowadziłyśmy linię „Poza domem”. Będziemy ją sukcesywnie uzupełniać o produkty ułatwiające rodzicom wspólne wyjścia i podróże z dziećmi.

Dane kontaktowe

Just4Kids.pl
ul. Segmentowa 6
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel 667149834

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-09-02 16:10:54 | Ilość odsłon: 1286

Tagi