Inferno Polska

katalog firm

Branża: Komputery | Województwo: śląskie | Miejscowość: Żory

Opis firmy Inferno Polska

Inferno Polska - Twój dostawca rozwiązań DELL, Fujitsu & Microsoft. Tel.: 531-313-212 / E-mail: handlowy@infernopolska.pl / Gadu-Gadu: 3537977 / Skype: infernopolska

Inferno Polska to profesjonalnie zarządzane przedsiębiorstwo o profilu handlowo-usługowym działające w szeroko pojętej branży IT, a w szczególności w obszarze niezwykle cenionych rozwiązań trzech gigantów rynkowych, to jest Dell, Fujitsu i Microsoft. Dzięki rzetelnej obsłudze, biznesowej uczciwości, terminowości dostaw i bogatej ofercie doskonałych produktów oraz usług, obsługujemy zarówno wielkie spółki pokroju Mostostal, jak i jednoosobowe mikroprzedsiębiorstwa.

Mamy status partnera Fujitsu. Jesteśmy także oficjalnie zarejestrowanym partnerem Microsoftu nasz numer w światowej bazie to 2957448. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom imponujące zniżki na zestawy marki Dell uzupełnione o wiodące rozwiązania Microsoft, między innymi takie jak: Microsoft Windows, w tym Microsoft Windows Server, Microsoft Office czy Microsoft Works tak zamawiane produkty Microsoft są preinstalowane na poziomie fabryki, co gwarantuje pełną kompatybilność i dzięki czemu nie trzeba dokonywać samodzielnie czasochłonnych instalacji. Oprócz oprogramowania dostarczanego ze sprzętem komputerowym, z myślą o klientach, którzy posiadają już komputery, w ofercie posiadamy także produkty klasy BOX oraz licencje grupowe.

Na tle konkurencji wyróżnia nas specyficzne podejście do sprzedaży, bo dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Dlatego nie honorujemy produktów uniwersalnych, stawiając na rozwiązania dobierane indywidualnie do konkretnych potrzeb klienta. Ta zasada dotyczy zarówno najprostszych pecetów, jak i serwerów za setki tysięcy złotych. Dlatego możemy się poszczycić rzeszami zadowolonych klientów. Przekonaj się sam. Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Inferno Polska już dziś.

Dane kontaktowe

Inferno Polska - Twój dostawca rozwiązań DELL, Fujitsu & Microsoft. Tel.: 531-313-212 / E-mail: handlowy@infernopolska.pl / Gadu-Gadu: 3537977 / Skype: infernopolska

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-08-22 22:42:13 | Ilość odsłon: 1502

Tagi