SKLEP HARLEM

katalog firm

Branża: Sklepy internetowe | Województwo: opolskie | Miejscowość: Opole

Opis firmy SKLEP HARLEM

HARLEM SHOP jest największym w Europie Środkowo-Wschodniej sklepem z odzieżą i asortymentem hip-hop and street fashion. Łączna powierzchnia sklepu to ponad 300 m2 na dwóch piętrach.

Otworzony w 2004 roku od razu zrobił zamieszanie na Polskim rynku. Naszymi stałymi klientami są często osoby z Wrocławia, Katowic a nawet z odległej Warszawy, szczególnie widać to podczas festiwalu opolskiego, kiedy to każdy chętnie odwiedza nasz Harlemik.

W 2007 roku sklep został powiększony o kolejne 100 m2 oraz wprowadzono obuwie, odzież i akcesoria do koszykówki. Jesteśmy jedynym w Polsce autoryzowanym sklepem UNK/NBA, posiadamy największy wybór AND 1, Jordan, K1X i innych firm dla miłośników basketa.

Ze względu na ogromne zainteresowanie naszymi produktami ludzi z odległych zakątków Polski, od 1go Marca 2010 Harlem proponuje Państwu sprzedaż on line. Nasz sklep internetowy jest najbardziej zaawansowanym technologicznie sklepem.

Banalnie proste wyszukiwanie towarów, programy lojalnościowe, łatwy zakup towarów, niespotykane na rynku polskim powiększenie oglądanego zdjęcia towaru - to tylko niektóre zalety naszego sklepu.

Dzięki bezpośredniej współpracy z największymi Amerykańskimi oraz Europejskimi dystrybucjami posiadamy w sprzedaży najbardziej aktualne kolekcje a zarazem w najniższych cenach. Jeżeli gdziekolwiek znajdziesz identyczny produkt taniej niż u nas, pamiętaj zawsze zwracamy różnicę ceny.

HARLEM STREET FASHION SHOP ZAPRASZA !!!

Dane kontaktowe

MAIL: SKLEP@HARLEM-SHOP.EU

TEL. +48 77 453 12 87

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-08-19 10:47:37 | Ilość odsłon: 1131