OSTECH - technologia wysokiego ciśnienia

katalog firm

Branża: Przemysł | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Wołomin

Opis firmy OSTECH - technologia wysokiego ciśnienia

Oferta firmy
Firma posiada wieloletnie doświadczenie. Oferujemy zarówno usługi czyszczenia jak i preparaty oraz produkty. Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę. Gwarantujemy pełne zadowolenie.

Czyszczenie
Czyszczenie przeprowadzane jest przy użyciu środków ulegających biodegradacji i urządzeń wysokociśnieniowych naszej produkcji z możliwością hydro - piaskowania. Wszelki prace prowadzone są z wielką starannością o okalającą roślinność, czy też inne elementy architektury.

Na przełomie lat uzyskaliśmy doświadczenie w zakresie usuwania następujących zabrudzeń:

tłuste plamy (oleje, ropa, benzyna i inne)
resztki zapraw cementowo - wapiennych
stare gumy do żucia
zanieczyszczenia smoliste (lepik dachowy)
wykwity wapienne
porosty, algi, mchy, sadza i inne zanieczyszczenia organiczne.
graffiti
Posiadamy także doświadczenie w nakładaniu powłok antygraffiti.Impregnacja
Do impregnacji stosuje się środki oparte na żywicach i polimerach, stworzone specjalnie dla nawierzchni dróg, elewacji i dachów wykonanych z różnych materiałów tj. beton, piaskowiec, ceramika itp.

Impregnaty do powierzchni chłonnych, w odróżnieniu od zwykłych farb powierzchniowych, wnikają w strukturę materiału, a nie tworzą jedynie zewnętrznej powłoki. Zaimpregnowana, w ten sposób, powierzchnia jest chroniona przed działaniem rozpuszczonych i zawartych w wodzie zanieczyszczeń i związków chemicznych. Rozwój mchu i alg zostaje znacząco zredukowany, wręcz wyeliminowany. Proces impregnacji nawierzchni podnosi jednocześnie jej odporność na ścieranie.

Impregnaty zapobiegają wnikaniu brudu, zwłaszcza przy wymytych i mocno porowatych powierzchniach, chroniąc w ten sposób nawierzchnię i ułatwiając jej czyszczenie. Środki te są oczywiście odporne na działanie promieniowania UV.

Produkcja
Agregaty ciśnieniowe
Zajmujemy się produkcją agregatów ciśnieniowych wyposażonych w komponenty najwyższej jakości, pozwalających na długą i bezawaryjną pracę. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny agregat pod indywidualne zamówienie klienta.

Podgrzewacze wody
Produkcja podgrzewaczy do agregatów ciśnieniowych, pozwalają uzyskać gorącą wodę wszędzie tam gdzie jest ona niezbędną.

Przystawki do czyszczenia powierzchni płaskich
Produkcja przystawek tzw. Surface cleaner z odsysaniem cieczy umożliwiających stosowanie urządzeń wysokociśnieniowych wewnątrz pomieszczeń.

Dane kontaktowe

Ostech
05-200 Wołomin
Szpitalna 10
www.ostech.pl
tel: 698-805-600
mail: krzysztof.oldak@ostech.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-08-11 00:18:14 | Ilość odsłon: 1115

Tagi