ABC PRZEPROWADZKI-TRANSPORT-KRAKÓW-12/636-61-63

katalog firm

Branża: Transport | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy ABC PRZEPROWADZKI-TRANSPORT-KRAKÓW-12/636-61-63

Firma ABC Przeprowadzki Kraków Transport powstała w 1988 roku, przekształcając się z transportu towarowego w specjalizację transportu, mebli i przeprowadzek w Krakowie: mieszkań, biur instytucji, przedsiębiorstw prywatnych i państwowych. Posiadamy wykwalifikowane kadry i ekipy tragarzy do noszenia mebli, załadunku i wyładunku mienia i innych towarów.

Zakres usług - Przeprowadzki Kraków:

* pełne lub cząstkowe pakowanie mienia
* demontaż i montaż mebli w niezbędnym zakresie oraz stałych elementów zabudowy
* oznaczenie poszczególnych składników mienia
* dokładne zabezpieczenie przewożonego towaru
* załadunek, transport, rozładunek
* rozpakowanie i ustawienie mienia według aranżacji.

Przeprowadzki:

* domów
* mieszkań
* biur
* magazynów
* bibliotek
* banków
* sklepów itp.

Transportujemy:

* pianina
* fortepiany
* kasy pancerne
* sejfy
* odzież i garnitury na wieszakach
* dzieła sztuki
* antyki
* ciężki osprzęt biurowy np. UPS-y, kserokopiarki itp.

30 letnie doświadczenie zapewnia wysoką jakość naszych oferowanych przeprowadzek i transportu w Krakowie. Odpowiednie zabezpieczenie przewożonych mebli oraz innego sprzętu w tym specjalistycznego komputerowego, naukowego zapewnia bezpieczny przewóz w wyznaczone miejsce.
Świadczymy usługi transportowe i przeprowadzki dla takich firm i instytucji jak: Polska Akademia Nauk, Polska Akademia Umiejętności, Agencja Mienia Wojskowego, Konsulat USA w Krakowie, Grupa Onet Pl.SA oraz wielu innych.
Dysponujemy pojemnikami plastikowymi i kartonowymi na dokumentacje. Posiadamy również dodatkowe ubezpieczenia na przewożony sprzęt i towary.
Nasi klienci są zawsze zadowoleni ze wszystkich świadczonych przez nas przeprowadzek i transportu, jesteśmy firmą rzetelną i sumienną. Gwarantujemy wysoką jakość usług transportowych. Z nami przeprowadzki odbywają się zawsze na czas!
W pakiecie naszych usług mieści się kompleksowa organizacja przeprowadzek biur, magazynów oraz mieszkań prywatnych. Ponosimy odpowiedzialność za powierzone nam mienie. Posiadamy materiały i sprzęt stosowane do pakowania i zabezpieczania. Posiadamy własną bazę transportową.
Organizujemy również przeprowadzki międzynarodowe. Zadzwoń, a dokonamy bezpłatnej wyceny, pomożemy w zaplanowaniu przeprowadzki, przygotujemy materiały do zabezpieczenia oraz pomożemy w rozkręceniu i skręcaniu nietypowych mebli.
Jesteśmy firmą przyjazną klientowi, dlatego też wszystkie ceny za usługi uzgadniamy z klientem jeszcze przed wykonaniem usługi. Jesteśmy otwarci na różne negocjacje.
Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych profesjonalnie świadczonego transportu i przeprowadzek w Krakowie, przez 7 dni w tygodniu 24h!

Dane kontaktowe

Kraków
ul. Władysława Łokietka 266

Kom. 601419872,
Kom. 602136020

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-08-10 22:05:35 | Ilość odsłon: 1807

Tagi