Oskar

katalog firm

Branża: Sport i rekreacja | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Józefów

Opis firmy Oskar

• Agencja "Oskar" funkcjonuje od grudnia 1991 r. Podstawowym rodzajem działalności, realizowanym od samego początku, jest import z Tajwanu i Chin sprzętu do ćwiczeń rehabilitacyjnych i sprawnościowych. W swojej ofercie posiadamy wyłącznie taki sprzęt przeznaczony do indywidualnego wykorzystania. Jesteśmy jedną z najstarszych firm w tej branży.

• Zarówno biuro jak i magazyn znajdują się we własnych pomieszczeniach co ma istotny wpływ na koszty a tym samym podnosi atrakcyjność oferty. Drugim, ważnym elementem naszej strategii jest bezpośrednia współpraca ze sklepami (z pominięciem hurtowni) oraz wypożyczalniami ze sprzętem rehabilitacyjnym.

• Trzecim, jest nastawienie się na sprzęt tani, dostępny również dla emerytów i osób uboższych, którzy często taki sprzęt, zalecany przez rehabilitantów, kupują ze względów zdrowotnych.• Prowadzimy również sprzedaż dla odbiorców indywidualnych. Do czasu wprowadzenia, na ten sprzęt, stawki VAT 22% mieliśmy wielu odbiorców z za wschodniej granicy. Sprzęt, początkowo, kupowany był wyłącznie na Tajwanie jednak, w ostatnich latach, coraz więcej firm zaopatruje się, z uwagi na korzystniejsze ceny, również w Chinach.

Od 2007 roku prowadzimy sprzedaż schodów spiralnych przeznaczonych do samodzielnego montażu.
Schody te produkowane są w "starej" Unii Europejskiej, poddane były kontroli i posiadają TUV PRODUKT SERVICE GMBH wydany w Niemczech.

Od 2008 roku w naszej firmie prowadzimy sprzedaż maszyn gastronomicznych -
w tym prezentowanych na naszej stronie: maszyn do lodów, gofrownic, urządzeń do waty cukrowej, oraz maszyn do popcornu.

Dane kontaktowe

tel.:(022) 789 46 95
fax: (022) 789 18 28
kom.: 0 602 498 515
e-mail: biuro@oskar.polbox.pl
handel.oskar@wp.pl
www.oskar.polbox.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-08-10 16:31:35 | Ilość odsłon: 1206

Tagi