VALDI

katalog firm

Branża: Sklepy internetowe | Województwo: łódzkie | Miejscowość: Łódź

Opis firmy VALDI

Firma Valdi została założona 1 grudnia 1989 roku pod nazwą: Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowo - Produkcyjne Valdi. Jej założycielem i prezesem jest Waldemar Dyhdalewicz . Początkowo przedmiotem działalności firmy było krawiectwo, które zostało stopniowo wyparte przez handel drobnym asortymentem z punktami detalicznymi. W 1992 roku zakres naszej działalności został poszerzony o dystrybucję prezerwatyw.

Rok 1994 okazał się rokiem przełomowym: firma podpisała umowę dystrybucyjną z czołowym polskim producentem prezerwatyw, firmą Unimil SA (wówczas jeszcze spółka z o.o.). Asortyment został wówczas poszerzony o nowe pozycje. Ponadto zmieniona została także siedziba firmy, co wiązało się z koniecznością prowadzenia i utrzymania magazynu oraz zatrudnienia pierwszych pracowników. Od tego momentu nastąpił bardzo intensywny rozwój firmy; zakupiono nowoczesny sprzęt komputerowy, oprogramowanie, środki transportu oraz wyposażenie powierzchni biurowych i magazynowych.

W 2000 roku powstały filie firmy w Przysusze oraz w Warszawie. Nawiązana została współpraca między innymi z SSL Healthcare (kosmetyki Scholl, ochraniacze Prosport i prezerwatywy Durex) oraz Synthron Bioresearch (testy ciążowe QPT). W listopadzie 2003 roku nastąpiła zmiana siedziby na lokal przy ul. Brukowej 6/8.

27 stycznia 2004 PHUP VALDI otrzymało zezwolenie z Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego na prowadzenie Hurtowni Farmaceutycznej co pozwoliło na wprowadzenie do asortymentu firmy produktów leczniczych.

W lipcu 2006r. firma Valdi zmieniła formę prawną na Valdi Sp. z o.o.

Obecnie firma zatrudnia około 50 osób i działa głównie na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Jej działalność gospodarcza skoncentrowana jest przede wszystkim na sprzedaży produktów FMCG. Oferta Spółki składa się z ponad 1,5 tysiąca produktów takich jak: produkty lecznicze, prezerwatywy, kosmetyki, suplementy diety, artykuły higieniczne, chemia, kleje, gumy do żucia, baterie etc.

Firma oferuje swoim klientom szereg usług związanych ze sprzedażą wyżej wymienionych produktów, takich jak np. logistyka dystrybucji .

Dane kontaktowe

www.valdi.pl
sklep@valdi.pl

Valdi Sp. z o.o.
91-341 Łódź
ul. Brukowa 6/8

tel. (42) 651 13 58

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-08-03 12:47:47 | Ilość odsłon: 1150

Tagi