Wulkmar

katalog firm

Branża: Motoryzacja | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Ząbkowice Śląskie

Opis firmy Wulkmar

Firma WULKMAR zajmuje się sprzedażą opon nowych i używanych oraz felg stalowych i aluminiowych również nowych i używanych. Swoją ofertę kierujemy do hurtowników jak i detalistów.

Wszystkie opony używane są u nas sprawdzone na felgach, pod kątem guzów, pęknięć i innych uszkodzeń oraz w wodzie na szczelność. Sprzedawane przez nas opony używane mają od 6mm w górę.Sprzedajemy opony używane od 13" do 15". Wszystkie opony przywozimy z Niemiec. Co do cen hurtowych zapraszam na stronę USŁUGI.

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów do swojej oferty włączyliśmy także nowe opony i felgi aluminiowe najlepszych światowych producentów.

Posiadamy również w sprzedaży:

-Felgi aluminiowe nowe produkcji niemieckiej firm MAM i KESKIN są to felgi wysokiej klasy z bardzo dobrych i wytrzymałych materiałów. Cennik znajdą państwo w naszej ofercie.

-Felgi aluminiowe używane. Ta oferta przeznaczona jest dla hurtowników jak i detalistów. Posiadamy felgi używane w bardzo atrakcyjnych cenach. Felgi sa proste i nigdy nie były malowane! Co do cen zapraszam do naszej oferty - felgi w rozmiarach od 13" do 19".

-Felgi stalowe nowe i używane. Te felgi również przywozimy z Niemiec. Felgi używane są to felgi głownie z zapasów czyli prawie nowe lub lekko używane oczywiście nie są krzywe ani pordzewiałe.

Dane kontaktowe

Marcin Błaźniak
ul. Boczna 7
57-211 Ciepłowody

Telefon: 724006014

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-07-22 12:59:35 | Ilość odsłon: 1445

Tagi