Drukarnia Cyfrodruk

katalog firm

Branża: Poligrafia | Województwo: śląskie | Miejscowość: Katowice

Opis firmy Drukarnia Cyfrodruk

DRUK CYFROWY
Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości druk cyfrowy zarówno w kolorze czarnym jak i pełnokolorowym. Używamy profesjonalnego sprzętu pozwalającego na wydruk ok. 20000 stron na godzinę w kolorze czarnym i ok. 4000 stron pełnokolorowych na godzinę.
Nasze dotychczasowe zlecenia to przede wszystkim ulotki reklamowe, katalogi, materiały szkoleniowe, foldery, formularze, prace naukowe, cenniki, wizytówki, projekty techniczne itp.
Drukujemy już od jednej sztuki. Dostępne formaty to: A8 - A2. Drukujemy na papierze satynowanym, matowym, różnokolorowym, foliach, papierach samoprzylepnych. Maksymalna gramatura to 280g/m.
USŁUGI KSERO
Usługi kserograficzne wciąż należą do jednych z najczęściej wykorzystywanych usług. Jest to niezawodny sposób na produkcję dokumentów w przypadku, kiedy nie posiadamy formy elektronicznej dokumentu. Nowoczesne kopiarki cyfrowe na których pracujemy powielą każdy dokument poprawiając jego jakość. Dostępne formaty to A8 - A2.
OPRAWA DOKUMENTÓW
W zależności od potrzeb klienta posiadamy w asortymencie różnorodną paletę opraw w dowolnej kolorystyce. Oferujemy oprawy miękkie takie jak bindowanie grzbietem plastikowym, termobindowanie (klejenie) czy bardzo eleganckie bindowanie kanałowe, a także oprawy twarde: kanałowe lub klejone.
OUTSOURCING DRUKOWANIA I OPRAW
Proponujemy przejęcie przez nas zadań drukowania i oprawy dokumentów wykonywanych w Twojej firmie. W ciągu prawie 10 lat działalności naszej firmy opracowaliśmy system taniego drukowania o najwyższej jakości. Dzięki temu Twoja firma może zyskać przynajmniej trzykrotnie. Po pierwsze cena. Pojedyncze sztuki drukujemy już za 6 gr. Po drugie jakość. Tutaj nie ma kompromisów. Oferujemy laserową rozdzielczość 2400x1200 dpi. Po trzecie niezawodność. Posiadamy kilkanaście profesjonalnych maszyn cyfrowych więc każde zlecenie wykonamy terminowo a Twoja firma pozbędzie się problemu z drukarkami/kopiarkami. Cena zakupu i serwisu kopiarki/drukarki staje się nieuzasadniona ekonomicznie przy proponowanych przez naszą drukarnię cenach. Sprawdź nas i się przekonaj. Zapraszamy do współpracy!

Dane kontaktowe

Marcin Wilk
032 2311484

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-04-06 17:22:10 | Ilość odsłon: 1661