PiXEL - Wideofilmowanie i Fotografia

katalog firm

Branża: Usługi internetowe | Województwo: podkarpackie | Miejscowość: Stalowa Wola

Opis firmy PiXEL - Wideofilmowanie i Fotografia

Oferujemy usługi wideofilmowania i fotografii wszelkich uroczystości okolicznościowych. Filmujemy i fotografujemy śluby, wesela, bale studniówkowe, Pierwsze Komunie Święte i chrzty. Jesteśmy nową firmą na rynku, ale posiadamy doświadczenie w świadczeniu tego typu usług a także mamy na nie świeże spojrzenie. Jesteśmy młodzi, kreatywni i pracowici. Całą swoją energię kierujemy na powierzone nam zadanie. Przez to macie pewność, że wasza pamiątka z uroczystości będzie niezwykła, estetyczna i niezapomniana.

Nie boimy się wyzwań i chcemy aby każde nagranie i reportaż zdjęciowy był oryginalny. W pełni dostosowujemy się do wymagań naszego klienta. Jeśli zadzie taka potrzeba to skonsultujemy z nim każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Ma on możliwość samodzielnego ułożenia scenariusza imprezy, a my skupimy się na idealnym jego zrealizowaniu.

Gwarantujemy najniższe ceny na rynku tego typu usług. Jesteśmy uczciwi w stosunku do swoich klientów, dlatego z każdym osobiście i indywidualnie będziemy ustalać kosztorys.

Dane kontaktowe

"PiXEL" Jan Kałuski
Majdan Golczański 10A
37-405 Jarocin
Tel: (15) 871 34-87
Kom: 505 115 348
e-mail: kontakt@wideopixel.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-07-20 14:21:39 | Ilość odsłon: 1238

Tagi