GABINET MASAŻU- mgr Daniel Ziemba

katalog firm

Branża: Zdrowie | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Nowy Sącz

Opis firmy GABINET MASAŻU- mgr Daniel Ziemba

Wykonywane masaże: masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, masaż odchudzający, masaż antycellulitowy, masaż sportowy, masaż gorącymi kamieniami, masaż na krześle "Prestige-reh".

Cenę poszczególnych zabiegów wykonywanych w moim gabinecie, ustalam indywidualnie z klientem, zawiera się w przedziale 25-70zł. Zależy on od tego, jak często będziecie Państwo korzystać z masaży, jakie zabiegi będę wykonywał oraz ile czasu zajmie zrobienie danego masażu, zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Jestem otwarty na Państwa propozycje i sugestie
Dodatkową usługą oferty mojego gabinetu masażu jest dojazd do klienta. Skierowany do tych, którzy chcą doświadczyć kojącego działania masażu, a nie mogą - lub nie chcą - ruszać się z domu, oferuję możliwość przyjechania pod wyznaczony adres z profesjonalnym sprzętem do masażu. Masaż wykonywany w Twoim zaciszu domowym jest równie profesjonalny i przynosi takie same efekty, jak masaż wykonywany w gabinecie masażu.

Masaż na krześle Prestige-reh coraz bardziej powszechny w biurach, zakładach pracy.
Podczas zabiegu masowane są plecy, okolice szyi, głowy, barków, ramion – czyli miejsca najbardziej narażone i podatne na wszelkiego rodzaju mikro-urazy, wzmożone napięcia i sztywność.

Wystarczy 5-20 minut sesji by pracownik miał lepszy nastrój i ogólne samopoczucie, a tym samym był bardziej skoncentrowany i efektywny w pracy. Techniki masażu w krześle mają na celu jak najbardziej efektywne rozluźnienie i zrelaksowanie. Masaż trwa zazwyczaj od 5 do 10 min. dzięki czemu może z niego skorzystać duża ilość chętnych.

Dane kontaktowe

tel: 502375040
gg: 1906620

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-07-16 16:48:39 | Ilość odsłon: 1227

Tagi