Dombudex PRBH GRZESIAK MAREK Budownictwo. Remonty. Hydraulika WOD - GAZ. C.O.

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: śląskie | Miejscowość: Częstochowa

Opis firmy Dombudex PRBH GRZESIAK MAREK Budownictwo. Remonty. Hydraulika WOD - GAZ. C.O.

Budujesz dom i szukasz wykonawcy, który za rozsądną cenę, kompleksowo i solidnie wykona, który podpowie najlepsze, ekonomiczne rozwiązania

Remonty - kompleksowe wykończenia wnętrz. Ocieplenia poddaszy, budynków. HYDRAULIKA - INSTALACJE I MODERNIZACJE WOD-KAN, C.O., GAZ wszystkie technologie. 24H POGOTOWIE HYDRAULICZNE AWARIE NAPRAWY, POMOC W SPRAWACH TECHNICZNYCH. Montaż wentylacji - klimatyzacji.
Montaż: okien, krat, balustrad, zamków.
Krycie i konserwacja dachów.
.......................................Jesteśmy do Państwa dyspozycji......................................................

Wybierając NAS decydujecie się PAŃSTWO na miłą, fachową i kulturalną obsługę, dającą gwarancję na swoje usługi.

DOMBUDEX służy ponad Trzydziestoletnim rodzinnym doświadczeniem, dobrze wyszkolonymi, sprawnymi i sympatycznymi pracownikami. Nasi pracownicy zostawią po sobie dobrze wykonane roboty i porządek w domu.
· Planujesz montaż, remont lub wymianę instalacje centralnego ogrzewania, wymianę instalacji wodnej, kanalizacyjnej lub gazowej w swoim mieszkaniu, domu lub kamienicy?
· Masz problemy z źle działającą instalacją?
· Twoja łazienka wymaga remontu, chciałbyś poprawić jej funkcjonalność?
· Szukasz firmy, która wykona roboty szybko, kompleksowo, z jak najmniejszą uciążliwością dla Ciebie, załatwi niezbędne formalności, wywiezie gruz i pozostawi po sobie porządek?
· Zastanawiasz się czy instalacje wykonać z rur miedzianych, stalowych czy może z tworzyw sztucznych, jaką wybrać porcelanę sanitarną, a jaka armaturę?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Pomożemy, z szerokiej gamy dostępnych na rynku urządzeń dokonać wyboru, który będzie Cię cieszył przez długi czas, podpowiemy ciekawe rozwiązania i zrealizujemy je.

Razem wybierzemy najlepsze dla Ciebie technologie, przedstawimy Ci zalety i wady każdego z systemów.

Ocenimy, które elementy instalacji należy wymienić, a które są w dobrym stanie i mogą jeszcze długo służyć.

W naszej ofercie znajduje się również montaż instalacji centralnego odkurzania, stacji uzdatniania wody, systemów kominowych, instalacje przemysłowe - np. sprężonego powietrza, jednym słowem wszystkiego gdzie coś przepływa.

Zamawiając wykonanie instalacji, kotłowni, remontu łazienki itp. w naszej firmie, za dostarczone przez nas i zamontowane materiały - kotły, grzejniki, porcelanę sanitarną, baterie materiały budowlane i wszystkie inne zapłacisz VAT 7% a nie 22% jak w sklepie hurtowni czy markecie.


ZAPRASZAMY

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlano - Handlowe
DOMBUDEX Grzesiak Marek
42-200 Częstochowa, ul. Stroma 9/3
Tel./fax. (034) 363 34 20,tel./kom.0 602 43 37 58, /500361889

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-04-05 18:07:04 | Ilość odsłon: 1874