ROBOTOWO warsztaty robotyki

katalog firm

Branża: Edukacja | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy ROBOTOWO warsztaty robotyki

Doskonalimy umiejętności techniczne twojego syna i córki, inspirując do dalszej pracy i nauki. Rozwijamy intelekt i uczymy jak produktywnie spędzać czas przed komputerem. Wszystko to pod okiem profesjonalistów, w niewielkich grupach.

Nasza oferta zawiera:

Warsztaty Wprowadzające - obejmują 4-o godzinne zajęcia odbywające się w sobotę lub niedzielę osobno dla każdej z grup wiekowych. Są one wprowadzeniem do robotyki, podczas którego uczestnicy budują i programują swoje pierwsze konstrukcje. Uczestnictwo w tych zajęciach pozwala na przejście do kolejnego poziomu zaawansowania (A, B i C)

Warsztaty Weekendowe - to 12 godzin nauki i zabawy, trwającej po 6 godzin w dwie kolejne soboty lub niedziele lub w jeden cały weekend. Zajęcia te podzielone są na poziomy:

■A (podstawowy)- 12 h
■B (średniozaawansowany)- 12 h
■C (zaawansowany)- 12 h
Każda z grup wiekowych ma zajęcia osobno, kolejno na wszystkich poziomach.

Warsztaty Wakacyjne - obejmują 36 godzin zajęć odbywających się w ciągu 5 dni w lipcu lub sierpniu osobno dla wszystkich grup wiekowych. Uczestnicy realizują wszystkie trzy poziomy zaawansowania zdobywając kolejne umiejętności.

Warsztaty Okolicznościowe - oryginalny pomysł na urodziny, imieniny, Dzień Dziecka czy inne imprezy spędzone na zabawie z robotami, pod okiem naszej kadry, a wszystko to z dojazdem do domu klienta. Warsztaty mogą zostać przeprowadzone także poza Krakowem i Bielskiem-Białą. Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Warsztaty dla Grup Zorganizowanych - jeśli chcesz, aby zajęcia zostały przeprowadzone w twojej szkole, przedszkolu, firmie czy podczas wyjazdu integracyjnego, stworzymy ofertę specjalnie dla ciebie.

Dane kontaktowe

ROBOTOWO
kom. 663 890 511
e-mail: warsztaty@robotowo.pl
www.robotowo.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-06-26 12:04:53 | Ilość odsłon: 1336

Tagi