MicroClear Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Zdrowie | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy MicroClear Sp. z o.o.

MicroClear Tech-Medical to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizującą się w dystrybucji najwyższej jakości aparatury i sprzętu medycznego.

Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu, unikalnej, kompleksowej oferty gwarantując najwyższy poziom usług, najniższa cenę, jakość i markę oferowanych produktów.

Posiadamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy dzięki zaangażowaniu i wiedzy technicznej zapewniają profesjonalna obsługę klienta (doradztwo oraz serwis).

Obsługujemy klientów w sektorach prywatnych oraz publicznych, detalicznych oraz hurtowych, prowadzimy również sprzedaż poprzez elektroniczne kanały dostępu.

Oferujemy współpracę firmom pośredniczącym w sprzedaży produktów i usług firmy MicroClear Tech-Medical na zasadzie upustów cenowych.

Realizujemy indywidualne zamówienia na różnego rodzaju sprzęt i aparaturę medyczną, która aktualnie nie znajduje się w naszej ofercie. Odbywa się to poprzez rozbudowaną sieć dostawców z krajów UE oraz USA - import konkretnego sprzętu wciągu maksymalnie 30 dni z dostawą do klienta.

Zapraszamy do współpracy!

Dane kontaktowe

Gierdziejewskiego 7
02-495 Warszawa
Polska

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-06-22 02:23:25 | Ilość odsłon: 1343

Tagi