DESIGN WWW SPEKREUM - projektowanie stron

katalog firm

Branża: Tworzenie stron internetowych | Województwo: łódzkie | Miejscowość: Łódź

Opis firmy DESIGN WWW SPEKREUM - projektowanie stron

Młodzi zdolni gotowi na każe wyzwanie, webmasterzy firmy Design Spektrum przyjmą każde zlecenie na zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej, sklepu internetowego. Design Spektrum tworzy strony firmowe które są często pierwszym spotkaniem klienta z daną firmą, dlatego bardzo ważna jest identyfikacja wizualna firmy. Design Spektrum oprócz projektowania stron zajmuje się identyfikacja wizualną firm, fotografią na strony WWW i do ulotek o raz folderów reklamowych. Firma posiada własny serwer WWW i wykupuje domeny, adresy internetowe.

Specjalnością firmy jest projektowanie sklepów internetowych i ich pozycjonowanie ich w wyszukiwarce google. Inwestycja w sklep internetowy zwraca się naszym klientom z dużą nawiązką. Sklepy internetowe projektujemy po dosyć niskich cenach, nasz cennik stron jest bardzo konkurencyjny.

Zapraszamy do naszej firmy projektującej strony w Łodzi na ul. Więckowskiego 33 II piętro. W firmie pracujemy od 10.00 do 18.00 ale po telefonie z Państwa strony możemy zostać do godzin wieczornych.

Dane kontaktowe

ul. Więckowskiego 33 Łódź
tel.508 791 501

Informacje o wpisie

Data dodania: 2010-06-21 18:11:55 | Ilość odsłon: 1191

Tagi